سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۶
فرماندار خاش:
رمز موفقیت و پیروزی ملت ایران در دوران دفاع مقدس ولایتمداری آنان بود
 
فرماندار خاش گفت: هفته دفاع مقدس یاد آور آغاز جنگ تحمیلی علیه کشور ایران است که به مدت 8 سال به طول انجامید و بر افتخار و اقتدار کشور ایران اسلامی در جهان افزود.
به گزارش عصر هامون، علیرضا شهرکی در خصوص هفته دفاع مقدس اظهار داشت:‌ دوران هشت سال جنگ تحمیلی از عظمت و اهمیت والایی برخوردار می باشد که هر چه در مورد این دروان بگوییم بازهم نتوانسته ایم تمامی زوایایی آن را تبیین کنیم .

وی هفته دفاع مقدس را سند افتخار ملت شریف ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: هفته دفاع مقدس یاد آور آغاز جنگ تحمیلی علیه کشور ایران است که به مدت ۸ سال به طول انجامید و بر افتخار و اقتدار کشور ایران اسلامی در جهان افزود.

این مسئول خاطرنشان کرد: دفاع مقدس و هشت سال جنگ تحمیلی سیلی محکمی به صورت آمریکا و سایر دشمنان ملت ایران اسلامی است .

وی یادآور شد: ملت ما می بایست در نشان دادن آرمان های اصیل انقلاب اسلامی ایران و دستاوردهای هشت سال جنگ تحمیلی به گونه ای برنامه ریزی و حرکت کنند تا همه ی دنیا بدانند که ما با تکیه بر عناصرمهمی همچون ولایت ، شهادت و جاد توانسته ایم فتح کننده شرافتمندانه جنگ هشت ساله باشیم .

فرماندار خاش بیان کرد: رزمندگان دفاع مقدس بزرگترین الگو سرمشق برای جوانان امروز این مرز و بوم هستند و نسل امروز می بایست با الگوبرداری از رزمندگان اسلام مسیر زندگی خود را پیدا کنند و راه آنان را ادامه دهند .

علیرضا شهرکی با اشاره به این مطلب که پیروی از ولایت فقیه رمز پیروزی در دفاع مقدس بود ، تاکید کرد: جنگ هشت سال دفاع مقدس ثابت کرد که دفاع از ولایت و پیروی از آن باعث ایجاد اتحاد و وحدت در جامعه خواهد شد و به این دلیل کشور به پیروزی و ثبات میرسد .

وی در پایان اظهارداشت: جنگ هشت ساله دفاع مقدس حادثه ای عظیم و بسیار تاثیرگذار در تاریخ ایران اسلامی است که شامل درسهای مهمی برای ملت ایران و همه ی جهانیان است.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۵۹۸
مرجع : تفتان ما


ارسال