جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۲
مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان خبر داد؛
88 پايگاه جشن عاطفه ها در زاهدان استقرار يافت
 
مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: 88 پايگاه ثابت و سيار براي جمع آوري كمك هاي مردمي به جشن عاطفه ها در تمام نقاط زاهدان مستقر شده است.
محسن مسعودیان‌راد اظهار داشت:جشن عاطفه ها با برپايي پايگاه هاي متعدد براي جمع آوري كمك هاي اهدايي از سوي مردم نوع دوست سيستان و بلوچستان با شعار مهر در انتظار مهر حماسي با مشاركت دستگاههاي مختلف از جمله صدا و سيما، آمورزش و پرورش و پايگاه هاي بسيج تا ۱۲ مهرماه در سراسر استان ادامه دارد.
وی ادامه داد: در جشن عاطفه ها ۴۱ پایگاه سیار و ۴۷ پایگاه ثابت در سطح شهر زاهدان کمک‌های مردمی را جمع آوری می‌کنند.
مسعودیان راد اضافه کرد: جمع اوری کمک های مردمی از تاریخ ۶ مهرماه آغاز شده و تا روز جمعه ادامه دارد و خیرین می توانند به پایگاه های کمیته امداد که اکثرا در میادین اصلی شهرستان زاهدان مستقر هستند مراجعه کنند.
وی افزود: علاوه بر نیروهای کمیه امداد تعداد ۶۰ نفر شامل بسیجیان ، اموزش و پروش و صدا سیما با کمیته امداد در اجرای جشن عاطفه‌ها همکاری دارند.
این مسئول گفت: طبق هر سال از مجموع کمک های جمع اوری شده ۷۰ درصد به آموزش و پرورش جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت تعلق می گیرد و ۳۰ درصد هم برای کمک به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد اختصاص می یابد.
وی، شعار جشن عاطفه های سال جاری را ” مهر در انتظار مهر حماسی ” عنوان کرد و افزود: هدایای جمع آوری شده در کمترین زمان ممکن با همکاری آموزش و پرورش در بین دانش اموزان بی بضاعت توزیع خواهد شد.
مدیر کل کمیته امداد سیستان و بلوچستان در انتها افزود: از کلیه مردم نیکوکار تشکر و قدردانی می کنم و از مردم خواست تا توجه بیشتری به نیازمندان به ویژه قشر دانش آموز و دانشجو داشته باشند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۷۱۰
مرجع : زاهدانه


ارسال