يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۸
مراسم محوری جشن عاطفه‌ها در زاهدان برگزار شد
 
مراسم محوری جشن عاطفه ها صبح امروز چهارشنبه با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان ،مدیر کل کمیته امداد استان ،فرماندار زاهدان و سایر مسئولین در دبستان شهید چمران برگزار گردید.
به گزارش عصر هامون، مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان با عنوان شعار جشن عاطفه ها، مهر در انتظار مهر حماسی بیان کرد: امسال در این مراسم بالغ بر ۱۲۰۰ پایگاه ثابت و سیار در نظرگرفته شده است که این پایگاهها در سطح مدارس ،معابر، میادین و مساجد آمادگی لازم جهت جمع آوری کمک های مردمی را دارند.

محسن مسعودیان‌راد اظهار داشت:سال گذشته مبالغ ۶ میلیارد ریال کمک و سازماندهی برای محرومان استان جمع آوری شد که این کمکها بیانگر پیامی با عنوان عاطفه ها و مهر و محبت بود.

وی ادامه داد : دانش آموزان محروم و خانواده های بی بضاعت بدانند و این را درک نمایند که در کنار آنها افراد سخاتمند و خیر زیادی هستند که حامی و پشتیبان آنها می باشند.

مسعودیان‌راد با اشاره به دانش اموزان در جمع حاضر بیان کرد : شما معلم کلاسهای درس عاطفه ها و زمزمه کننده های درس مهر و محبت می باشید و باید در جشن عاطفه ها بایکدیگر شریک باشیم و در یک نقطه به هم پیوندیم و اقیانوسی از مهر و محبت و عاطفه ایجاد کنیم.

وی اظهار داشت :در روز جمعه در نماز عبادی سیاسی بستری فراهم خواهد شد که کمک های مردمی را جمع آوری کنند.

انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۷۷۵
مرجع : خط اول


ارسال