پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ,3 December 2020
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۲۸
رئیس مرکز اورژانس اجتماعی سیستان و بلوچستان خبر داد:
ارائه خدمات مشاوره‌ تلفنی با فعالیت اورژانس اجتماعی 1480 در زاهدان
 
رئیس مرکز اورژانس اجتماعی سیستان و بلوچستان از ارائه خدمات مشاوره‌ با فعالیت اورژانس اجتماعی 1480 در این استان خبر داد.
معصومه جوادی در گفتگو با خبرنگار عصر هامون اظهار داشت: متقاضيان در تماس با خط تلفن ۱۴۸0 از خدمات مشاوره تحصيلي، تربيتي، ازدواج، انتخاب شغل، اختلافات خانوادگي، وسواس، پرخاشگري و ارتباط صحيح با فرزندان، افسردگي، امور حقوقي، انتخاب همسر، مشکلات رواني، جنسي، اجتماعي، اعتياد و ... بهره مند خواهند شد.
وی افزود: مشاوره تلفنی امکان آن را فراهم می‌سازد تا افراد نیازمند در زمان دلخواه و در هر مکانی که به تلفن دسترسی دارند، سریع و آسان با مشاور تماس بگیرند.
وی ادامه داد: تماس‌گیرندگان می‌توانند با کم‌ترین هزینه از کمک‌های مشاورین متخصص بهره‌مند شوند. در مشاوره از طریق تلفن، تماس‌گیرندگان در معرفی خود آزاد هستند و آنها به لحاظ چهره و مشخصات ظاهری ناشناس خواهند ماند.
جوادی بیان کرد: مشاوران به تماس‌گیرندگان برای شناخت مشکل، بررسی، تجزیه و تحلیل آن و همچنین تصمیم‌گیری و انتخاب راه حل مناسب کمک می‌کنند.
مهلا زوری مشاور تلفنی این مرکز به خبرنگار ما گفت: افرادی که با خط تلفن 1480 اورژانس اجتماعی تماس می‌گیرند از خدمات مشاوره تلفنی تحصيلي، تربيتي، ازدواج، انتخاب شغل، اختلافات خانوادگي، وسواس، پرخاشگري و ارتباط صحيح با فرزندان، افسردگي، امور حقوقي، انتخاب همسر، مشکلات رواني، جنسي، اجتماعي، اعتياد و ... بهره مند خواهند شد.
مشاوره تلفنی 1480 همه روزه از ساعت ۷ تا ۲۰ آماده ارائه خدمات به تمامی افراد در معرض آسیب می باشد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۷۹۱


ارسال
۱۳۹۲/۰۷/۱۲ ۱۲:۲۳
افریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن