يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۱۳
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان:
امسال هر مدرسه یک پایگاه جشن عاطفه‌هاست
 
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت : امسال هر مدرسه یک پایگاه جشن عاطفه‌هاست.
به گزارش عصر هامون، غلامرضا محمد قاسمی درحاشیه مراسم جشن عاطفه‌ها که در دبستان شهید چمران زاهدان که با حضور مشاور امور بانوان استاندار سیستان و بلوچستان، فرماندار شهرستان زاهدان ، مدیر کل کمیته امداد استان و جمعی از مسئولان برگزار شد اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور و با همکاری کمیته امداد استان و سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش استان در نزدیک به ۵ هزار مدرسه ،۵ هزار پایگاه برای اینکار پیش بینی شده است .

این مسئول ادامه داد :در سالهای گذشته ۶۵۰ میلیون تومن کمک های نقدی و غیر نقدی در استان سیستان و بلوچستان جمع آوری شده است که ۷۰ درصد این کمک ها توسط خود آموزش و پرورش و مدیران مدارس بدست نیازمندان و مستمندان رسیده است و۳۰ درصد دیگر در اختیار کمیته امداد گذاشته شده تا بدست نیازمندان برسانند.

محمد قاسمی افزود : امروز هم با شعار «هر مدرسه یک پایگاه» در سراسر سیستان و بلوچستان، برنامه‌های محوری خوبی را اجرا کردیم.

وی ادامه داد :پیش بینی می شود با هماهنگی روسای ادارات و آموزش و پرورش در سراسر استان نزدیک به یک میلیارد تومن کمک های نقدی و غیر نقدی در سطح مدارس استان سیستان و بلوچستان جمع آوری کنیم.

وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی خوبی که صورت گرفته، این هدایا بعد از لیست برداری در حاشیه شهر توزیع می‌شود.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۸۰۰
مرجع : خط اول


ارسال