يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ,19 January 2020
1
Share/Save/Bookmark
۱
فرمانده ناجا با اشاره به احتمال قتل یکی از پرسنل سپاه پاسداران در شهرستان کرج گفت: رسیدگی به این موضوع به حفاظت اطلاعات سپاه واگذار شده و من اکنون نمی‌توانم در این زمینه صحبتی کنم.
به گزارش عصر هامون،سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه صبحگاه مشترک آغاز هفته ناجا گفت: در موضوع احتمال قتل یکی از پرسنل سپاه پاسداران در کرج انگیزه و علت قتل هنوز مشخص نشده و موضوع به حفاظت اطلاعات سپاه سپرده شده است تا با همکاری پلیس آگاهی پرونده را پیگیری کند.

فرمانده نیروی انتظامی هدیه هفته ناجا به مردم را ترخیص خودروها و موتور‌سیکلت‌هایی عنوان کرد که منع قضایی ندارد، گفت: درصدد هستیم تا با کمترین مدارک روند رفع توقیف خودروها را تسریع کنیم.

وی تأکید کرد: بخشیدن خلافی خودروها از اختیارات ناجا نیست و ما نمی‌توانیم در این مورد تصمیمی بگیریم.

احمدی‌مقدم اولویت نیروی انتظامی در هفته ناجا را مردم‌داری، قانون‌مداری و روزآمدی خواند و گفت: این سه اصل در سال آینده نیز اولویت نیروی انتظامی خواهد بود.

وی مهمترین مطالبه مردم و مقام معظم رهبری را مردم‌داری عنوان کرد و گفت: رهبری بارها به ما در مورد حسن رفتار و عدم افراط و تفریط در برخوردهای مأموران با تبهکاران و مردم تذکر داده است.

فرمانده ناجا وظیفه نیروی انتظامی در برخورد با مردم را سنگین دانست و گفت: کار نیروی انتظامی به مانند نگهداشتن آب و آتش در کنار هم است چرا که باید هم اقتدار خود را حفظ کند و هم مهربانی خود را.

انتهای پیام/۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۸۶۶


ارسال
۱۳۹۲/۰۷/۱۳ ۱۸:۵۹
jaryan chi bodeh?
yei begeh