يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
"ماتادور" ايران ربطي به تروريست "قلاده‌هاي طلا" نداشته و فرم خود را دنبال مي‌كند.
به گزارش عصر هامون، علاقه اصلي من به ژانر اكشن است و خوشحالم كه در پروژه‌اي سخت با نام "ماتادور" به ايفاي نقش پرداختم.

وي با اشاره به فيلمنامه سريال "ماتادور" تصريح كرد: با مطالعه فيلمنامه متوجه تفاوت اين سريال با آثار ساخته شده ديگر، شدم و با شناخت قبلي‌ام از "فرهاد نجفي"، و به دليل علاقه ويژه و خاص خود به اين ژانر حضار به بازي در مجموعه "ماتادور" شدم.

نورايي در خصوص متفاوت بودن نگاه كارگردان "ماتادور" به سينماي اكشن، اظهار داشت: نگاه "فرهاد نجفي" به سينماي جهان و ژانر اكشن بسيار خاص بوده و با وجود انرژي مضاعفي از او گرفتم، "ماتادور" از جذابيت خاصي برايم برخوردار شد.

وي با اشاره به ميميك صورتخود و حضور در ژانر اكشن افزود: شايد حضورم در آثار اكشن بي ارتباط با چهره‌ام نباشد ولي در "ماتادور" كانديد ايفاي نقش به جاي پليس هم شدم.

نورايي در خصوص سپردن نقش "ماتادور" به او، ادامه داد: در مراحل پيش توليد "ماتادور" به من سپرده شد و با وجود آمدن كارگرداني جديد و وقفه‌اي ۲ ماهه در كار بازهم من "ماتادور" شدم.

ايفاگر نقش "ماتادور" با اشاره به فيلم سينمايي "قلاده‌هاي طلا"، تصريح كرد: حضور در آثار اكشن و بازي در نقش تروريست "ماتادور" ربطي به كاراكتر "قلاده‌هاي طلا" ندارد.

اين بازيگر درخصوص قالب‌شكني و نداشتن تعصبي براي حضور در آثار متفاوت سينمايي و تلويزيوني افزود: شايد عده‌اي ترس از قالب‌شكني داشته باشند ولي من تجربه حضور در آثار متفاوت و ژانرهاي خاص را دارم و ايفاگر كاراكترهاي مثبت نيز بوده‌ام.

نورايي با اشاره به انتظاري براي حضور در يك ژانر متفاوت اظهار داشت: به شدت منتظر ايفاي نقش در يك كاراكتر طنز هستم و مي‌دانم كه صد در صد هم موفق مي‌شوم.

*** عده اي ريسك‌پذير نيستند

وي در خصوص حضور عده‌اي از بازيگران در نقش‌هاي ثابت افزود: متاسفانه عده‌اي قدرت ريسك را نداشته و به دليل ترس از موفق نشدن و ناكامي در جلب توجه مخاطب در قالبي ديگر ظاهر نمي‌شوند.

نورايي در ادامه داد: البته بايد بگويم كه گاهي اين اتفاق از سوي كارگردان و تهيه‌كننده و نيز براي آن عده از هنرمندان مي‌افتد و عده‌اي براي هميشه فقط در يك ژانر خواهند ماند.

اين بازيگر در خصوص نقدي بر كاراكتر "ماتادور" تصريح كرد: در خصوص چگونگي بازي‌ام نمي‌توانم حرف خاصي بزنم ولي در قسمت‌هاي آينده اين شخصيت‌ با اتفاقاتي خاص معرفي و پررنگ‌تر مي‌شود.

وي با اشاره به برقراري ارتباط "ماتادور" با مخاطبان اظهار داشت: ساخت سريالي اكشن، با اين شكل براي اولين بار درايران اتفاق افتاده است و خوشبختانه از سوي "ناجا" هم به خوبي هدايت شد.

نورايي ادامه داد: اميدوارم اين اتفاق تداوم داشته باشند و "ماتادور" هم با وجود تيم فعال و سازنده‌اش كه بسيار در تلاش بوده‌اند، مورد توجه مخاطبان قرار گيرد.

نورايي با اشاره به جسارت "فرهاد نجفي" گفت: جسارت "فرهاد نجفي" كارگردان جوان "ماتادور" بسيار قابل ستايش است و اميدوارم اعتماد دست‌اندركاران به نيروهاي جوان و با استعداد ادامه پيدا كند.

ايفاگر نقش "ماتادور" خاطرنشان كرد: خوشحالم كه طبق شنيده‌ها "ماتادور" توانست مورد توجه مخاطبان قرار گيرد و براي ساعاتي آن‌ها را از پاي گيرنده‌هاي ماهواره دور سازد.
انتهای پیام/۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۹۸۲


ارسال