پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۵
استاندار سیستان و بلوچستان:
سیستان و بلوچستان رتبه نخست برق‌رسانی به روستاها را در کشور دارد
 
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: استان سیستان و بلوچستان با برق‌رسانی به 300 روستا، طی دو سال گذشته رتبه نخست برق‌رسانی به روستاها را در کشور دارد.
به گزارش عصر هامون، حاتم نارویی در حاشیه بازدید از نیروگاه گازی و انبار برق زاهدان، اظهار داشت: طی سال‌های گذشته اقدامات خوبی از سوی مدیران استان انجام شد و معدل کار در این زمینه قابل قبول است.

وی با اشاره به دشواری کار در برق رساندن به نقاط صعب‌العبور و دور افتاده استان، افزود: در برخی از نقاط استان برق‌رسانی به روستاهای پنج خانوار نیز صورت گرفته است.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: طی ۴۵ سال گذشته در استان سیستان و بلوچستان ۵۰۰ هزار انشعاب برق فروخته شده است و این در حالی است که طی دو سال گذشته، ۷۰۰ انشعاب برق به فروش رسیده است.

نارویی بیان داشت: تعامل و همدلی مطلب مهمی است که باید همه در این مسیر حرکت کنند و اگر انرژی ما در راستای تعامل و همدلی صرف شود، غیرممکن وجود ندارد و همه چیز در مقابل اراده ما مقدور و شدنی است.

وی با اشاره به خط ۴۰۰ کیلو ولت زاهدان-بیرجند به عنوان بزرگ‌ترین خط ۴۰۰ کیلو ولت برق کشور گفت: خط ۴۰۰ کیلوولت زاهدان- بیرجند، علاوه بر صادرات، تامین و پایداری برق با کیفیت را نیز در سیستان و بلوچستان به بار خواهد آورد.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان داشت: ظرفیت تولید نیروگاه‌ها و طول خطوط انتقال و فوق توزیع برق استان در طول برنامه چهارم توسعه دو برابر شده است.

انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۳۰۹


ارسال