سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
1
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۱۷
"فرجی دانا" به جای توفیقی به مجلس معرفی شد
 
یک منبع آگاه گفت: "فرجی دانا" به جای توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم و تحقیقات به مجلس معرفی شد.
به گزارش عصر هامون،حجت‌الاسلام حسن روحانی نامه معرفی وزرای پیشنهادی دولت «تدبیر و امید» برای تصدی وزارتخانه‌های «آموزش و پرورش»،« علوم، تحقیقات و فناوری» و «ورزش و جوانان» را جهت بررسی صلاحیت آنان از سوی نمایندگان مجلس به دفتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، ارسال کرد.

یک منبع آگاه در همین زمینه به خبرنگار دانا گفت که فانی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، صالحی امیری به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و امور جوانان و فرجی دانا به عنوان وزیر پیشنهادی علوم و تحقیقات به مجلس معرفی شده است.

بر این اساس جعفر توفیقی به مجلس معرفی نشد.

رضا فرجی دانا که بین سال​های ۸۱ تا ۸۴ رئیس دانشگاه تهران بود، در دولت دوم خاتمی به دنبال استعفای معین به عنوان وزیر علوم به مجلس معرفی شد، اما نتوانست رای اعتماد نمایندگان را کسب کند.

شبکه اطلاع رسانی دانا پیش از این در خبری از احتمال معرفی فرجی دانا به عنوان وزیر پیشنهادی علوم و تحقیقات به جای توفیقی خبر داده بود.

انتهای پیام/۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۳۵۶۰


ارسال
۱۳۹۲/۰۷/۲۹ ۱۰:۰۴
برای وزارت علوم هیچ گزینه ای بهتر و مناسبتر از دکتر توفیقی روشنفکر و آزاد اندیش و مردمی نیست/ ایشان در این مدت اقدامات شجاعانه و اصلاح طلبانه بسیار ارزشمندی داشته اند که بسیار هم مورد توجه و حمایت دانشجویان و دانشگاهیان واقع شده / آقای روحانی باید بداند که حمایت مردم از او مشروط است و اگر بخواهد از شعارهای اصلاح طلبانه خود یا از اصلاح طلبان عزیز یعنی اقایان خاتمی و عارف و توفیقی و ... عدول کرده و بگذرد همانند احمدی نژاد مود خشم مردم و رای دهندگان به خود که بالای 90 درصد آنها را حامیان تفکر اصلاح طلبی تشکیل میدهند واقع خواهد شد