چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
از بعدازظهر امروز با نفوذ جریانات سرد شمالی از روی دریای خزر کاهش دما و افزایش ابر، بارش باران و برف در شمال غرب و سواحل شمالی کشور رخ می دهد.
به گزارش عصر هامون، از سازمان هواشناسی کشور، امروز "چهارشنبه ۱ آبان ماه ۹۲" اعلام شد، بررسی نقشه های پیش یابی نشان می دهد، امروز با خروج سامانه بارشی از روز گذشته جو آرامی بر کشور حاکم شده است و از بعدازظهر امروز با نفوذ جریانات سرد شمالی از روی دریای خزر کاهش دما و افزایش ابر در غرب سواحل شمالی کشور رخ می دهد.

براساس این گزارش، از اوایل امشب بارش باران در مناطق ساحلی و بارش برف در مناطق کوهستانی رخ می دهد و فردا "پنجشنبه ۲ آبان ماه ۹۲"، بر شدت بارش ها در مناطق فوق افزوده می شود و گسترش بارش ها در بعدازظهر فردا مناطق شرقی دریای خزر و سپس شمال شرق کشور را نیز در بر خواهد گرفت.شایان ذکر است، صبح روز جمعه بارش های پراکنده همچنان در سواحل دور از انتظار نیست و از بعدازظهر از میزان ابرناکی کاسته می شود.

گفتنی است، وضعیت آب و هوای استان های "تهران" و "البرز" امروز، صاف و در پاره ای نقاط وزش باد پیش بینی می شود و در بیشینه دمای خود به ۲۲ درجه و در کمترین حالت به ۱۱ درجه بالای صفر خواهد رسید.

انتهای پیام/ ۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۳۷۵۷


ارسال