چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ,25 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۴
نخستين جشنواره بین‌المللی جایزه بزرگ "مرگ بر آمریکا" برگزار می‌شود
 
نخستين جشنواره جایزه بزرگ "مرگ بر آمریکا" در ۲ بخش اصلی و جانبی برگزار می‌شود که بخش اصلی و بین‌المللی آن شامل عکس، پوستر و کاریکاتور و بخش جانبی شامل مستند و کلیپ، سرود، مقاله و وبلاگ است.
به گزارش عصر هامون،نخستين جشنواره جایزه بزرگ "مرگ بر آمریکا" در ۲ بخش اصلی و جانبی برگزار می‌شود که بخش اصلی و بین‌المللی آن شامل عکس، پوستر و کاریکاتور و بخش جانبی شامل مستند و کلیپ، سرود، مقاله و وبلاگ است.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره جایزه بزرگ می‌توانند آثار خود را در بخش‌های یاد شده، در موضوعاتی همچون "چرا مرگ بر آمریکا؟"، "چرا آمریکا غیرقابل اعتماد است؟"، "آمریکا و عهدشکنی"، "آمریکا و خودبرتربینی"، "آمریکا و حقوق بشر"، "آمریکا و ظلم"، "آمریکا و اسلام‌هراسی"، "آمریکا و ایران هراسی"، "آمریکا در چنبره صهیونیسم جهانی"، "آمریکا و استعمار فرانو"، "دموکراسی دروغین در آمریکا"، "آمریکا و دیکتاتوری" و "آمریکا و جنبش ۹۹%" به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

سایت رسمی دبیرخانه دائمی این جشنواره، به آدرس www.dw-usa.com در دسترس است.

آثار محدودیت زمانی تولید ندارند و کلیه آثاری که تا پایان مهلت اعلام شده ارسال شود در مسابقه شرکت داده خواهند شد.

آثار گرافیکی، عکاسی کاریکاتور میبایست با فرمت JPG و در ابعاد A۳ ارسال شود و حداکثر ۵ مگابایت باشند و مقالات و وبلاگ‌ها جهت شرکت در مسابقه بايد لینک محتوای خود را ارسال کنند.

در بخش مستند و کلیپ نیز بايد تمام آثار با فرمت FLV و حداکثر حجم ۱۰ مگابایت باشند.

مهلت ارسال آثار تا ۱ آذر ماه ۱۳۹۲ میباشد و ۱۶ آذر ماه اعلام نتایج خواهد بود.

تمام آثار ارسالی به مسابقه به صورت کتاب، نمایشگاه، و ... استفاده خواهد شد و در اختیار برگزار کنندگان خواهد بود.

در بخش بخش اصلی جوایز نفرات اول در هر بخش ۱۰۰ میلیون ریال، نفرات دوم در هر بخش ۵۰ میلیون ریال و نفرات سوم در هر بخش ۲۰ میلیون ریال است.

در بخش جانبی نیز جوایز نفرات اول در هر بخش ۳۰ میلیون ریال، نفرات دوم در هر بخش ۱۵ میلیون ریال و نفرات سوم در هر بخش ۷ میلیون ریال است.

آثار محدودیت زمانی تولید ندارند و تمام آثاری که تا پایان مهلت اعلام شده ارسال شود، در مسابقه شرکت داده خواهند شد.

آثار گرافیکی، عکاسی کاریکاتور بايد با فرمت JPG و در ابعاد A۳ ارسال شود و حداکثر ۵ مگابایت باشند.

مقالات و وبلاگ‌ها جهت شرکت در مسابقه می‌بایست لینک محتوای خود را ارسال کنند.

در بخش مستند و کلیپ می‌بایست کلیه آثار با فرمت FLV و حداکثر حجم ۱۰ مگابایت باشند.

مهلت ارسال آثار تا ۱ آذر ماه ۱۳۹۲ است و ۱۶ آذرماه اعلام نتایج خواهد بود.

کلیه آثار ارسالی به مسابقه به صورت کتاب، نمایشگاه و ... استفاده شده و در اختیار برگزار کنندگان خواهد بود.

داوران بخش اصلی این جایزه بزرگ در بخش عکس محمود عبدالحسینی، در بخش پوستر محمدحسین نیرومند و در بخش کاریکاتور استاد مازیار بیژنی هستند.

این جشنواره به همت سازمان هنری رسانه‌ای اوج، خبرگزاری تسنیم، حزب‌الله سایبر، شبکه نصر‌تی‌وی، سازمان بشارت و سازمان فضای مجازی سراج برگزار می‌شود.

همچنین یازدهمین اجتماع بزرگ حزب‌الله سایبر با محوریت «مرگ بر آمریکا» با حضور فعالان فضای مجازی نیز ساعت ۱۵ روز شنبه ۱۱ آبان برگزار می‌‌شود.

این مراسم با سخنرانی حسن عباسی و جمع کثیری از علاقمندان و فعالان فضای مجازی، شبکه‏‌های اجتماعی و وبلاگ‌نویسان حزب‌اللهی در عرصه سایبر و محوریت استکبار‌ستیزیدر سالن بصیرت لانه سابق جاسوسی آمریکا واقع در خیابان طالقانی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۳۷۶۱


ارسال