سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ,31 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۸
بازيگر پيشكسوت سريالهاي تلويزيوني به آخر خط رسيد
 
"رضا فياضي" گفت: در نقش يك زنداني به خاطر پسرم در سكانسهاي آينده به آخر خط نزديك مي‌شوم.
به گزارش عصر هامون،خوشحالم كه براي اولين بار در پروژه‌اي با "سيروس مقدم" كارگردان با تجربه و موفق تلويزيون همكاري داشتم.

وي با اشاره به حضور متفاوت خود در "بچه‌هاي نسبتا بد" تصريح كرد: ديالوگ‌ها به روز نوشته مي‌شد و من از قبل بي خبر بودم كه ايفاگر نقش يك زنداني و پدر فرزند تهيه‌ كننده را عهده‌دار خواهم شد.

"فياضي" تصريح كرد: با توجه به قصه به روز "بچه هاي نسبتا بد" شرايط كار با تدبيرهاي "سيروس مقدم" بسيار بر ما آسان گذشت.

بازيگر سريال "نوشدارو" با اشاره به همبازي خود در "بچه‌هاي نسبتا بد" گفت: بيشترين بازي من با "سيد علي طباطبايي" بود و قبل از اينكه بدانم او فرزند تهيه كننده است، كارم را با وي شروع كردم.

فياضي ابراز داشت: "طباطبايي" فردي بسيار با ادب و باهوش بود كه توانست همكاري خوبي را به عنوان پارتنر با من داشته باشد.

وي در خصوص ايفاي نقش به جاي يك زنداني افزود: تجربه متفاوتي بود و در بعضي از سكانس‌ها با مشورت كارگردان بخشهايي را به صورت بداهه به كار اضافه مي‌كردم و خوشبختانه مورد توجه "سيروس مقدم" هم قرار مي‌گرفت.

اين بازيگر با اشاره به پررنگ‌تر شدن نقش خود در قسمتهاي در پيش رو، اظهار داشت: سكانسهاي پاياني من با پدرم به دليل يك لالايي ماندگار مي‌شود و فرم بازي‌ام در آن لحظه‌ها به‌ گونه‌‌اي ديگر توجه مخاطب را جلب خواهد كرد.

وي خاطرنشان كرد: خوشحالم كه در "بچه‌هاي نسبتا بد" و با كاراكتري متفاوت حضور داشتم و قضاوت خوب يا بدن بودن بازي‌ام را به عهده مخاطبان مي‌گذارم.

انتهاي پيام/۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۳۸۳۹


ارسال