پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ,21 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۷
اداره کل بازرسی بندر چابهار افتتاح شد
 
جلسه شورای اداری شهرستان چابهار با حضور رئیس سازمان بازرسی سیستان و بلوچستان به منظور راه اندازی اداره بازرسی در شهرستان چابهار برگزار شد.
به گزارش عصر هامون، رئیس سازمان بازرسی سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر از عملکرد فرمانداری ویژه شهرستان چابهار و اقدامات فرماندار در راستای برنامه سازمان بازرسی مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت : با حمایت ها و پیگیری های فرماندار چابهار می توان شاهد موفقیت های بسیار چشمگیری در شهرستان چابهار باشیم.

محمد‌رضا میرزاده افزود : استقرار اداره بازرسی در شهرستان چابهار باعث تقویت سلامت ادارات و بستر رشد و شکوفایی همه ارگانها را به همراه داشته باشد .

دراین جلسه معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان درسخنانی ضمن عرض تسلیت شهادت ۱۴ تن از نیروی های غیور انتظامی خاطر نشان کرد : مرزبانان بعنوان حافظان امنیت درمرزهای کشوراسلامی ایران هستند واین عمل ناجوانمردانه دشمنان را محکوم کنیم.

حیدری با درخواست از رئیس سازمان بازرسی سیستان و بلوچستان مبنی بر اینکه اولین بازرسی را از فرمانداری این شهرستان آغاز کند، عنوان کرد: ما با این درخواست حس نیت خود را نشان داده و نتیجه این بازرسی هرچه که باشد بنده به عنوان فرماندار ویژه شهرستان چابهار از آن استقبال خواهم کرد.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۳۸۸۹
مرجع : چهاربهاران


ارسال