شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ,24 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۹
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان؛
۵ رأس جبیر از متخلفان در زاهدان کشف شد
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: محیط‌بانان یگان حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان 5 رأس جبیر از متخلفان کشف و ضبط کردند.
به گزارش عصر هامون، خسرو افسری اظهار داشت: یگان حفاظت این اداره کل پنج رأس جبیر را که توسط متخلف زیست محیطی بدون مجوز قانونی نگهداری می‌شد، کشف و ضبط کردند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان عنوان کرد: یگان حفاظت اداره کل با همکاری اداره ی آگاهی شهرستان زاهدان در یک اقدام مشترک مؤفق شدند پنج رأس جبیر از متخلفان زیست محیطی کشف و ضبط کنند و بلافاصله پس از انجام اقدامات قانونی و تکمیل پرونده، موضوع به مراجع مقدم قضایی ارسال شد.

افسری ادامه داد: در طی ابتدای دوماهه شهریور و مهرماه سال‎جاری با توجه به اقدامات انجام شده و همکاری‎های بسیار مناسب مردم و همیاران محیط زیست، یگان حفاظت اداره کل توانسته درطی دو عملیات مجزا تعداد جمعاً چهار رأس از انواع جبیر، بز، کل و غیره از متخلفان کشف و ضبط کنند و بلافاصله پرونده‎های مزبور را به مراجع مقدم قضایی ارسال کنند.

افسری گفت: با توجه به امکانات جدید یگان حفاظت و تجهیز این یگان به اسلحه‎های جدید، اسلحه‎های بیهوشی، شوکر و امکانات خودرویی و سایر امکانات مورد نیاز و با توجه به اهمیت دادن موضوع محیط زیست چه از منظر طبیعت، تنوع زیستی و چه از نظر آلودگی‌ها و غیره از سوی اقشار مختلف مردم و همکاری‎های صمیمانه و نزدیک با این اداره‎کل و از سویی شبکه گسترده همیاران محیط زیست که در همه جا و در همه زمینه‎های زیست محیطی فعالیت دارند، به طور مشهودی شاهد افزایش کشف تخلف‎های زیست محیطی و از سویی کاهش گرایش متخلفان در این حیطه شده‎ایم و امید داریم تا بتوانیم با همیاری و همکاری مردم استان محیط زیستی پاک و پویا داشته باشیم.

انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۳۹۲۲
مرجع : زاهدانه


ارسال