جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ ,21 January 2022
17
Share/Save/Bookmark
۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۴
عصر هامون گزارش می دهد /پایان گمانه زنی ها؛
سرانجام شانزدهمین استاندار سیستان و بلوچستان مشخص شد
 
اوسط هاشمی با اعلام رسمی در جلسه هیئت دولت به عنوان شانزدهمین استاندار سیستان و بلوچستان منصوب شد.
به گزارش عصر هامون،سرانجام بعد از 108 روز از آغاز به کار دولت یازدهم که با شعار تدبیر و امید سکاندار عرصه سیاسی ایران شده است چهره شانزدهمین استاندار استان پهناور سیستان و بلوچستان مشخص شد.
باوجود اینکه اغلب رسانه‌های استان، گزینه‌های زیادی را برای استانداری سیستان و بلوچستان معرفی کرده بودند، امروز با معرفی علی اوسط هاشمی، گمانه‌زنی‌های رسانه‌های استان نیز اشتباه از آب درآمد و با وجود اینکه طیف‌های مختلف در حمایت از گزینه مورد نظر خود برای به دست گرفتن سکان استانداری، بیانیه‌ها و نامه‌های مختلف امضا کرده بودند، گزینه دیگری پشت میز استانداری سیستان و بلوچستان می‌نشیند.
 اوسط هاشمی اهل کرمانشاه است و در کارنامه کاری خود مسئولیت هایی نظیر شهردار کنگار، سرپرست فرمانداری گیلانغرب، مدیرکل سیاسی چهارمحال امنیتی استانداری چهارمحال بختیاری ، مدیرکل ثبت احوال استان کردستان ، معاون سیاسی استاندار کردستان و فرماندار تهران در دولت دوم اصلاحات را دارد، و امید است با شناخت وضعیت سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی استان و همچنین رابطه نزدیکی که با بدنه اصلی دولت دارد بتواند خدمات ارزشمندی در سیستان و بلوچستان  انجام دهد دارد.
حضور اوسط هاشمی در ساختمان استانداری سیستان و بلوچستان بلاتکلیفی و خلاء نسبی که در وضعیت چند ماهه آغاز دولت جدید در سیستان و بلوچستان بوده را رفع خواهد کرد و قطعاً با سوابقی که ایشان در کارنامه کاری خود دارد می‌تواند به زودی روند به رشد رسیدن به افق ۱۴۰۴ سیستان و بلوچستان را سرعت ببخشد.
به گزارش عصر هامون ،یکی از برنامه‌هایی که به صورت طبیعی باید منتظر آن بود، تغییراتی است که در مدیران استان یکی پس از دیگری رخ خواهد داد و امید است این تحولات، به سمت توسعه متوازن سیستان و بلوچستان و رفع مشکلات آن باشد.
عصر هامون ضمن خدا قوت به حاتم نارویی این انتصاب را به علی اوسط هاشمی تبریک گفته و آرزوی توفیق برای وی در این سمت می نماید.
انتهای پیام/3338
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۴۰۹۱


ارسال
ل.معین
Russian Federation
۱۳۹۲/۰۸/۲۹ ۱۳:۵۲
خدا کنه هرکی باشه فقط این استان رو رشد بده و باعث تجلی این استان در جنوب شرق کشور شود.
به امید الله
 
۱۳۹۲/۰۸/۳۰ ۱۴:۲۸
من شنیدم جنای هاشمی خواهر زاده آقای ترکان است. درسته؟
 
۱۳۹۲/۰۹/۰۳ ۱۰:۲۶
خير هيچ ارتباطي ندارد ايشان مديري توانا و اصلاح طلب است
 
محمدی
۱۳۹۲/۰۸/۲۹ ۱۳:۵۴
تبریک مبارکه انشا الله خیره
 
میلاد
۱۳۹۲/۰۸/۲۹ ۱۴:۰۳
اینم میاد چهار روز دیگه میره هیچ کاری ام نمیکنه حالا ببینین
 
ریگی
۱۳۹۲/۰۸/۳۰ ۰۰:۲۵
مهم اینه کاری بکنن این اومدن و رفتن ها همیشه هست انشاا... اون دنیا رو همه مسولین در نظر داشته باشند
 
منتقد
United States
۱۳۹۲/۰۸/۲۹ ۱۴:۰۵
چیشد امینی ؟! چیشد خاکسار؟ چیشد خجسته؟ و همه اونا که میگفتید دلم برای همه سوخت حیف شدند .
 
میرمرادزهی
Russian Federation
۱۳۹۲/۰۸/۲۹ ۱۴:۱۴
برای حاتم نارویی دعای سلامتی میکنم و از خداوند برای این پیر استان آرزوی توفیق دارم و همچنین به استاندار جدید آقای هاشمی تبریک میگم و امید است بیشترین و بهترین اقدامات را انجام دهد امروز استان ما نیازمند یک همدلی در بخش کاری و مذهبی است
 
عرفان
۱۳۹۲/۰۸/۲۹ ۱۴:۱۷
ستاد روحانی تشکر تشکر
 
۱۳۹۲/۰۸/۲۹ ۲۱:۳۴
براي ايشان ارزوي موفقيت دارم اميد واريم ايشان به پرونده بهزيستي سيستان و بلوچستان رسيدگي كند.
 
ب.سرابندی
۱۳۹۲/۰۸/۳۰ ۰۰:۱۰
میگن ایشون خیلی امنیتیه و اهل وحدت نیست اما بنده فکر نمیکنم انتخاب شده دولت اعتدال اینگونه برخورد کنند و بخواد جو استان را برهم بزنه اما کاملا موافقم که خیلی از این مدیران را باید عوض کنه مخصوصا بنیاد شهید رو
 
اربابی
Russian Federation
۱۳۹۲/۰۸/۳۰ ۰۰:۳۰
امیدواریم فامیل بازی های قبلی ریشش از استانداری سیستان و بلوچستان برچیده بشه انشاا...
نماینده ها پیگیری کنید
 
سید عباد
۱۳۹۲/۰۸/۳۰ ۰۰:۴۶
با آمدن ایشان باید با طیف افراطیون در استان خداحافظی کرد. انشالله مدیران وابسته به طیف ثروت و قدرت نیز جایشان را به مدیران کاربلد ، با سواد و معتدل بدهند تا شاهد بهبود وضعیت مردم عزیزمان باشیم. یا علی. به امید وحدت.
 
خشنودي از اصفهان
۱۳۹۲/۰۸/۳۰ ۰۸:۳۵
تبريك به مردم شريف سيستان و بلوچستان به خاطر انتخاب و انتصاب شايسته علي اوسط هاشمي مردي از تبار مردم براي سكانداري استان پهناور و زرخيز با مرزداراني غيور . و اما استاندار جديد كيست:
-اصلاح طلبي آزموده
-اهل استان قهرمان پرور كرمانشاه با مردماني غيرتمند و مرز داراني امين
-مردمي و خوش مشرب
-متدين و شجاع
-با تجربه بالاي مديريتي
- داراي تجربه خدمت در مناطقي همچون كردستان و كرمانشاه كه خود داراي سكنه با اعتقادات اسلامي درفرق مختلف مي باشند
-و...
 
اصغربادپا
Germany
۱۳۹۲/۰۹/۰۱ ۰۰:۲۲
انتصاب به جا وشایسته جناب آقای علی اوسط هاشمی راتبریک عرض می کنیم وازدولت تدبیروامیدتقدیروتشکرمی نماییم با توجه به شناختی ازجناب آقای هاشمی داریم مردعمل وتدبیرهستند.
 
سفیر
۱۳۹۲/۰۹/۰۳ ۰۳:۰۶
دست مدیران بومی درد نکند که با بی تدبیری ها وتندروی های خود فاتحه مدیریت بومی در استان راخواندند وبذر نفاق وناامنی را در استان پاشیدند انشاا... که استاندار جدید اشتباهات مدیران قبلی رامرتکب نشده واز همه مردم دراداره استان استفاده کرده وانحصار گرایی در مشاغل دولتی راازبین ببرد به همه مردم اعتماد کند وافراد تندرو رابر مردم مسلط نکند چون استان از عملکرد نادرست این افراد خسارت های جبران ناپذیری دیده که سالها نمی توان اثار انرا از بین برد
 
۱۳۹۲/۰۹/۱۷ ۰۸:۰۲
امینی ادم بود؟؟؟؟؟؟؟؟
حسینی ادم بود؟