شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۴
بازیکن نازپرورده 140 میلیون تومان گرفت و بازی نکرد!
 
مدیرعامل باشگاه مس کرمان از هزینه 140 میلیون تومانی برای یک بازیکن خبر داد که هیچ بازدهی برای تیمش نداشته است.
به گزارش عصر هامون،هر روز ابعاد تازه تری از بی تدبیری برخی مدیران ورزشی در عرصه فوتبال فاش می شود و لزوم خصوصی سازی باشگاه ها بیش از گذشته احساس می شود. مدیر عامل باشگاه مس کرمان فاش کرد یکی از بازیکنان این فصل تیمش با قرارداد کلان به باشگاه مس کرمان پیوسته و مدیران سابق حتی پول فراوانی برای رضایت نامه این بازیکن پرداخت کرده بودند اما جالب است که بعد از تغییر مدیریت و کادر فنی باشگاه تمامی مربیان جدیدی که به این تیم آمدند و رفتند حاضر به تایید این بازیکن نبودند و می گفتند این بازیکن اصلا در حد لیگ برتر نیست!

مدیرعامل مس در ادامه حرف هایش تصریح کرد: جالب است که ما در نیم فصل اول و پولی که برای رضایت نامه اش پرداخت شده ۱۴۰ میلیون تومان برای این بازیکن هزینه کرده ایم. البته این پول به غیر از هزینه خورد و خوراک و هزینه آپارتمانش بوده است! با این حال این بازیکن هیچ عملکرد و بازدهی برای تیم نداشته است.

ایرانمنش همچنین حکایت جالب تری از این بازیکن نازپروده در تیم مس روایت می کند و میگوید: برای این بازیکن یک تیم دسته اولی پیدا کردیم اما این بازیکن حاضر نبود که به آن تیم هم برود و حتی آن تیم حاضر شد ۲۰ میلیون تومان بیشتر از قراردادش با ما پرداخت کند زیرا مثلا او بازیکن لیگ برتری است که میخواست به لیگ دسته اول منتقل شود با این حال او قبول نکرد این پیشنهاد را هم بپذیرد که در نهایت مجبور شدیم او را در فهرست مازاد قرار بدهیم و از تیم کنارش بگذاریم. نمی دانم چرا باید حقوق سالیانه و کلان به بازیکنانی بدهیم که مدام حاشیه ساز هستند روند دستمزد دادن به بازیکنان باید تغییر کند.

انتهای پیام/۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۴۵۱۴


ارسال