سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
18
Share/Save/Bookmark
۱۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۸
اختصاصی/چرا همکاران مصطفی احمدی روشن از کار برکنار شدند؟
سئوال جدی پدر شهید احمدی روشن از رئیس جمهور
 
پدر شهید مصطفی احمدی روشن گفت: از آقای رئیس جمهور بپرسید چرا همکاران فرزندم ،که جریان هسته ای را به این مرحله رساندند از کار برکنار کردید.
حاج رحیم احمدی روشن پدر دانشمند هسته ای کشور در گفت وگو با عصر هامون در خصوص نتیجه مذاکرات ایران با ۵+۱ اظهار داشت:در مذاکرات باید شأن ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران حفظ شود و همچنین از شهدا و دستاورد های آن ها پاسداری شود که در مذاکرات به زحماتی که آنها کشیدند خدشه ای وارد نشود.
وی با اشاره به انتظارات خانواده های شهدای هسته ای تصریح کرد: باید در گام های مختلف مذاکرات افق فکری شهدای ما را در نظر بگیرند و طوری نشود که آن زحماتی که فرزندان ما کشیدند پایمال شود که انشالله این اتفاق نخواهد افتاد.

احمدی روشن ادامه داد: خانواده شهید احمدی روشن، خانواده ای ولایی هستند و موضع گیری آنها موضع گیری حضرت آقا است و هرچه ایشان امر کنند ما اطاعت می کنیم.

وی در ادامه به طرح درخواست خود از تیم مذاکره کننده در گام های بعدی مذاکرات پرداخت و گفت: همانگونه که عاملین داخلی ترور شهدای ما دستگیر شدند و به سزای اعمال خود رسیدند تیم مذاکره کننده پیگیر عاملین خارجی آن که رژیم صهیونیستی و امریکا هستند نیز باشند که امیدواریم این کارصورت پذیرد.
پدر شهید احمدی روشن در پاسخ به سئوالی در خصوص سوال خود از رئیس جمهور در ارائه گزارش ۱۰۰ روزه اظهار داشت: از آقای رئیس جمهور می پرسم چرا باید کسانی که با مصطفی احمدی روشن زحمت کشیدند و جریان هسته ای را به این مرحله رساندند باید این طور برخورد شود و با اینکه به شغل خود عشق می ورزیدند از کار برکنار شوند؟
وی نامی از افرادی که برکنار شده اند نبرد ولی تصریح کرد: آقای رییس جمهور در جریان اسامی آنها هستند؛ یکی از دلخوری های بزرگ ما این است که چرا بچه هایی که با مصطفی احمدی روشن در این وضعیت دخیل بودند و این وضعیت را به لطف خدا به این مرحله رساندند و جمهوری اسلامی ایران از ان بهره برداری می کند به راحتی کنار گذاشته می شوند .

این پدر شهید خطاب به رئیس جمهور افزود: آقای روحانی شما یک نیروی خوب و کار امد را کنار می گذارید مگر دولت شما "دولت اعتدال" نیست؟! ایا اعتدال این است که بیایید نیروهای ارزنده را کنار بگذارید؟
وی در پایان اظهار داشت: حرف بنده این است که احساس می کنم در این صنعت زحمات بچه های ما که در این کار دخیل بودند نادیده گرفته شده اگرچه در ظاهر از خانواده شهدا قدردانی می شود ولی باید اصل این باشد که از خون شهدا هم قدردانی شود و لفظی نباشد بلکه در عمل باشد.
انتهای پیام/3338
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۵۰۰۴


ارسال
شهید گمنام
۱۳۹۲/۰۹/۰۵ ۱۲:۴۸
واقعا همکار های مصطفی احمدی روشن از کار برکنار شدند؟
اگر راست باشه خیلی تاسف باره و کمترین کار پاسخ به این سوال پدر شهیده
 
میری
۱۳۹۲/۰۹/۰۵ ۱۸:۵۱
من قبول ندارم روحانی این کارو بی دلیل کرده باشه البته خودش حساسیت این موضوع را میداند و قطعا دلیلی داشته نمی دونم اما امیدوارم مدیون شهدا نباشیم.
 
منتقد چابهاری
Russian Federation
۱۳۹۲/۰۹/۰۵ ۱۸:۵۸
یعنی پدر شهید دروغ میگه آقای میری؟؟ جای تعجب از شما البته اگر اون آقای میری باشی که من میشناسم خیلی هم طبیعیه این نظر
 
حاج حسن
۱۳۹۲/۰۹/۰۵ ۱۲:۵۴
خدا رحمتشون کنه
 
زارعان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۹/۰۵ ۱۵:۳۶
افراد اخراج شده اند تا دیگر کسی هوای پیشرفت کشور را در سر نداشته باشد .ترور نرم دانشمندان دستور کار جدید است.
 
۱۳۹۲/۰۹/۰۵ ۱۶:۰۱
وقتی که آن مرد را بعد فرزند شما زدند خیمه ها دانه دانه فروافتاد.
درود بر ان بزرگ مرد دکتر محمود احمدی نژاد
 
رضا
۱۳۹۲/۰۹/۰۵ ۱۷:۲۴
به نظرتون رییس جمهور به این سوال جواب میده!؟
 
هوشیار
United States
۱۳۹۲/۰۹/۰۵ ۱۸:۱۱
من بعید میدونم جواب بده چون باید خیلی دلیل قانع کننده ای به ملت بدهد.
 
حمید رضا
United States
۱۳۹۲/۰۹/۰۵ ۲۱:۰۳
مطمئنا اگه خود شهید بزرگوار هم الان در قید حیات بود الان جزئی از بر کنار شده ها بود حالا بماند چرا...
 
سهیل
۱۳۹۲/۰۹/۰۵ ۱۹:۴۹
امشب معلوم میشه جواب میده یا نه!
 
Finland
۱۳۹۲/۰۹/۰۵ ۲۲:۱۹
خودتی
 
Finland
۱۳۹۲/۰۹/۰۵ ۲۲:۲۱
چه توقعاتی درست پسر شما زحمت کشید شهید شد ولی دلیل بر این نمیشه فک وفامیلا تونرو جمع کنند
این سایت دنبال جنجال یه جورایی شاید کم داره
 
سعید
۱۳۹۲/۰۹/۰۶ ۰۱:۱۷
تاریخ بارها ثابت کرده که کشور هر وقت به از جان گذشتگی و ایثار نیاز درشته امثال شهدا ویارانشون وارد کارزار شدن چه در دوران خدمت ،چه در دوران ایستادگی در مقابل برخی کوتاهی مسئولین که البته نشان لیاقت هم به همان مسولین فداکار و دلسوز رسیده !
 
محسن غلامی
Serbia
۱۳۹۲/۰۹/۰۶ ۰۱:۳۱
به نظرم اصلا جای نگرانی نیست،یاران واقعی شهدا در هر حالی به هر شکلی مشغول انجام وظیفه هستند ،متاسفانه رو سیاهیش هم میمونه واسه یه عده ای...........
 
بنیامین
Serbia
۱۳۹۲/۰۹/۰۸ ۱۵:۵۵
آقای زارعان این خوش خدمتی ها برای .....تا کی ادامه داره ،خورشید همیشه پشت ابر نمیمونه هااا
 
سعید
Serbia
۱۳۹۲/۰۹/۰۸ ۱۸:۴۴
آقای زارعان این خوش خدمتی ها برای .....تا کی ادامه داره ،خورشید همیشه پشت ابر نمیمونه هااا
 
داود
۱۳۹۲/۰۹/۲۶ ۲۲:۱۶
اگر اينطوراست آقاي روحاني بايدجوابگوي افكارعمومي باشد قبول همه اين فشارهاي جهاني واستكباري براي حفظ اين دستاوردهاست وگرنه ماهم ميتوانستيم درآرامش ورفاه بيشترباشيم انشاالله كه اينطور كه ميگن نباشه.