شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ,6 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۱۷
استقلال و احتمال تکرار اشتباه سنگین برابر الهلال
 
استقلال که در دیدار رفت برد خوبی را بدست آورده در دیدار برگشت باید کاملا حواسش را جمع کند
به گزارش عصر هامون،استقلال اگرچه در دیدار رفت در امارات موفق شد ۴-۲ الشباب را شکست دهد اما در دیدار برگشت باید کاملا مراقب باشد.

در حالیکه در بازی رفت استقلال در حالیکه ۳-۱ جلو بود گل خورد و همگان در استرس تکرار نتیجه بازی رفت برابر الریان بودند که با تساوی ۳-۳ پایان یافت اما بازی هجومی استقلال یک پیروزی شیرین را برای این تیم بدست آورد.

در همان مرحله گروهی استقلال پس از پیروزی ۱-۲ برابر الهلال در عربستان سرمست و خوشحال به تهران آمد تا به خیال یک پیروزی راحت صدرنشینی و صعود خود به مرحله بعد را تضمین کند اما الهلال به راحتی در بازی برگشت در تهران و در برابر هزاران تماشاگر آبی پوش به پیروزی رسید تا همگان شوکه شوند.

این بار نیز استقلال سرمست از یک پیروزی خوب در بازی رفت در تهران به مصاف الشباب می رود.

خصوصیت ویژه تیم های عربی که در این فصل لیگ قهرمانان دیده شد اتکا به ستارگان خارجی و واقعا حرفه ای است که برای گلزنی تنها نیاز به یک فرصت کوچک دارند.

برای اینکه توپ را در دروازه خودی ببینیم تنها کافی است یک روزنه را در اختیار این مهاجمان حرفه ای قرار دهیم. این امر در بازی برابر الریان قطر و در همان بازی رفت برابر الشباب ثابت شد.

قلعه نوعی در کنفرانس خبری پس از بازی هم تأکید کرد که هنوز صعود نکرده ایم. این ذهنیت اما باید کاملا به بازیکنان منتقل شود تا در بازی برگشت اشتباهات انجام شده برابر الهلال انجام نشود.

اشتباهی که در سطح ملی ما در بازی برابر ازبکستان هم شاهد آن بودیم و تیم ملی که در بازی رفت این تیم را در تاشکند شکست داده بود و هفته قبل از آن نیز در آزادی کره جنوبی را برده بود سرمست از هر دو پیروزی در برابر ازبکستان قرار گرفت تا ناباورانه در ورزشگاه آزادی مغلوب شود و کار خود برای صعود به جام جهانی را سخت کند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۵۱
مرجع : گل


ارسال