جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ ,21 January 2022
5
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۳
اوسط هاشمی در گفت و گو با عصر هامون؛
اولویت من در استان اعتماد سازی است/نیروهایی که بدون بلیط سوار شده اند باید پیاده شوند
 
استاندار سیستان و بلوچستان گفت:کلیه نیروهایی که قرار است جذب شوند نیروهای بومی خواهند بود و هر کسی که بدون بلیط سوار شده است باید پیاده شود.
علی اوسط هاشمی در گفت و گو اختصاصی با عصر هامون در خصوص اولویت های کاری خویش اظهار داشت: اولویت اول من در استان اعتماد سازی و رساندن مردم به یک مرحله از باور است که با هم برای توسعه استان بیندیشیم و این توسعه همه جانبه است.
وی افزود:"اقشار فرهنگی، فرهنگ را گسترش دهند" چرا که همه چیز در اقتصاد نیست و باید ذائقه های مختلف را دید و باید تنوع ایجاد کنیم.
وی ادامه داد:آسیب های اجتماعی را باید تحت نظر قرار دهیم و در مبحث اشتغال و کار افرینی بررسی کنیم و اینکه در کوتاه مدت چه کاری می توانیم بکنیم.
وی بیان کرد: استان سیستان و بلوچستان قابلیت ها و فرصت های بسیاری دارد 17 بازارچه مرزی و 2 مرز رسمی تنها یکی از قابلیت های این استان است که باید سامان داده شوند.
اوسط هاشمی افزود: در آستانه تقدیم این لایحه به مجلس و پیگیری افزایش سهم استان در لایحه بودجه 93 هستیم و در صورتی که نتوانیم این بودجه را جذب کنیم سال 93 سال ضعیفی خواهد بود.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۵۱۵۳


ارسال
صیادی
۱۳۹۲/۰۹/۰۷ ۱۲:۵۵
اوه اوه پس چه نیرویی باید پیاده شه خواهشن توی یه فضای باز این اتوبوس بگید نیروهارو پیاده کنه که تجمع نشه
 
۱۳۹۲/۰۹/۰۷ ۱۳:۲۱
استاندار محترم با تبريك انتصاب جنابعالي وارزوي موفقيت براي شما در اين پست حساس مهمترين درخواست بسياري افراد مانند من رسيد گي به پرونده بهزيستي استان است يقينا بسياري از اعتبارات در بحث اشتغال اسيب هاي اجتماعي و خصوصا اعتياد ورسيدگي مطلوب به محرومين و معلولين از اولويت هاي دولت اميد تدبير است كه با بررسي و اسيب شناسي واينكه در دولت قبلي چه برسر اين سازمان امد انتظار بسياري از طرفداران دولت اميد وتدبير است.اميد است پيام مارا به استاندار محترم برسانيد.
 
۱۳۹۲/۰۹/۰۹ ۱۲:۰۹
جناب آقاي هاشمي اگر شما به اعتدال اعتقاد داريد پس حتماً اطلاع داريد كه تندروترين افراد و جناحي ترين مديران در زمان دولتهاي نهم ودهم در رأس امور قرار گرفتند پس براي اجراي اعتدال بايد همه آنها در تمامي سطوح مديريتي كه در واقع بدون بليط هم سوار شده بودند پياده شوند البته هر چه سريعتر انشا الله كه با تدبير اقدام خواهيد كرد موفق باشيد
 
اضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۹/۱۰ ۱۲:۳۸
از این دیدگاه واقعا"بر ای دولت تدبیر وامید متاسفم مشخص است که برای چهار سال آینده برنامه ریزی می کنند