يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ,1 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۱۶
مدیر آموزش و پرورش زابل؛
تکریم معلمان منشا بهبود و پیشرفت برنامه های تعلیم و تربیت می شود
 
مدیر آموزش و پرورش زابل گفت: تکریم معلمان منشا بهبود و پیشرفت برنامه های تعلیم و تربیت می شود.
به گزارش عصر هامون به نقل از اوشیدا، حسن معزی در جلسه ستاد انتخاب معلم نمونه شهرستان زابل اظهار داشت: از آنجائیکه تکریم معلم منشا بهبود و پیشرفت برنامه های تعلیم و تربیت می شود به تشریح شیوه نامه انتخاب معلم نمونه پرداخت و از اعضای ستاد خواست تا ضمن رعايت دقيق شيوه نامه در تمامي مراحل زمانبندي شده در بررسی پرونده همکاران عدالت را سرلوحه کار خود قرار داده تا حقی از کسی ضایع نشود.
وی بیان کرد: در راستای اجرای شیوه نامه معلم نمونه و با هدف تبیین این شیوه نامه اولین جلسه ستاد انتخاب معلم نمونه شهرستان زابل در دفتر مدیر آموزش و پرورش تشکیل شد .
وی ادامه داد: طبق شیوه نامه انتخاب معلم نمونه تمامی فرهنگیان رسمی، پیمانی و آزمایشی در هر یک از دوره های تحصیلی با داشتن حداقل ۳سال سابقه خدمت کاری تمام وقت می توانند نسبت به تکمیل فرم های مربوط اقدام و مستندات لازم را برابر شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه به دبیرخانه ستاد ارسال نمایند.
رئیس ستاد انتخاب معلم نمونه شهرستان زابل افزود: در سال گذشته از تعداد ۹۳ پرونده ارسالی به دبیرخانه ستاد ۴۸پرونده با کسب حد نصاب امتیاز به مرحله شهرستانی و سه نفر نیز به مرحله استانی راه یافتند.
حسن معزی گفت: حداقل امتیاز لازم برای انتخاب معلم نمونه در مرحله شهرستان را ۲۰۰امتیاز ,مرحله استانی ۲۶۰ و مرحله کشوری را ۳۲۰ امتیاز اعلام کرد.
معزی خاطر نشان نمود: مدارس تا ۲۶ آذر سال جاری مهلت دارند نسبت به تحویل مدارک و مستندات معلم نمونه آموزشگاه به ستاد شهرستان اقدام نمایند و به مدارکی که بعد از این تاریخ ارائه گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۵۸۸۶


ارسال