چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ,13 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۶
رئیس آموزش و پرورش شهرستان چابهار؛
فضای آموزشی موجود در مدارس ، جوابگوی چابهار روبه رشد نیست
 
رئیس مدیریت آموزش و پرورش شهرستان چابهارگفت: فضای آموزشی حال حاضر در سطح شهرستان چابهار بایستی متناسب با جمعیت رو به رشد در راستای سند چشم انداز توسعه جنوب شرق کشور باشد.
به گزارش عصر هامون به نقل از چهاربهارن، علی شهرکی اظهار داشت: آموزش و پرورش یکی از ارگانهای بسیار مهم و تاثیر پذیر در برابر رشد جمعیتی است ودر حال حاضر سعی ما این است که سرانه فضای آموزشی هر دانش‌آموز را به میانگین کشوری که ۴٫۸ متر مربع است برسانیم.
وی بیان کرد: طبق سند چشم انداز توسعه جنوب شرق کشور ،احداث پتروشیمی و خط راه آهن ترانزیتی چابهار – میلک زابل شاهد افزایش قابل ملاحضه ای در جمعیت شهرستان چابهار خواهیم بود که قطعا بایستی برای احداث فضای آموزشی جهت این رشد جمعیتی چاره ای اندیشیده شود.
شهرکی خاطر نشان کرد: در کنارنیاز به توسعه و افزایش فضاهای آموزشی در سطح شهرستان چابهار، بعضی از مدارس سطح شهرستان مدارس تخریبی هستند ونیز برخی نیاز به مقاوم سازی دارند .
وی در ادامه افزود: با توجه به هوای اقیانوسی شهرستان جابهار نیازی به سیستمهای گرمایشی احساس نمی شود و شرجی هوا و رطوبت زیاد نیاز به سیستمهای سرمایشی را در مدارس چند برابر می کند؛ در برخی از مدارس نیاز به تعمیر و یا تعویض کولرها احساس می شود.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۵۸۹۴


ارسال