پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ ,27 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
سخنگوی باشگاه مس کرمان گفت: شکایت نامه‌ای علیه داور بازی تیم‌ مقابل پرسپولیس تنظیم کردیم و امروز آن را به دبیرخانه فدراسیون فوتبال ارسال کردیم.
به گزارش عصر هامون، ما امروز شکایت‌نامه‌ را به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم و تا الان جوابی دریافت نکردیم.

جهرمی در مورد بازگشت لوکا بوناچیچ به تیم مس کرمان اظهار داشت: حضور لوکا بوناچیچ در تیم ما شایعه‌ای پیش نیست و مسئولان با این مربی مذاکره‌ای تا الان انجام ندادند.

وی درباره وضعیت تیم فوتبال مس کرمان بیان کرد: تیم ما قبل از بازی با پرسپولیس از شرایط خوبی برخوردار بود اما قضاوت نادرست در بازی ما مقابل پرسپولیس باعث شد که وضعیت تیم نامناسب شود و بازیکنان روحیه‌شان را از دست بدهند.

وی درباره اولتیماتوم به مظلومی بیان کرد: مسئولان باشگاه حمایت همه جانبه شان نسبت به مظلومی را اعلام کردند و قصد برکناری این مربی را هم ندارند.

جهرمی در ادامه اظهار داشت: مظلومی در حال آماده سازی بازیکنان از لحاظ روحی و روانی است تا آنها برای بازی با ذوب آهن به مرز آماده باش برسانند.

سخنگوی باشگاه مس کرمان درخصوص تیم ملی بیان کرد: همه تیم‌ها باید از تیم‌ ملی حمایت کنند و پشتیبانی از تیم ملی وظیفه همگانی است. معتقدم انتخاب ملی پوشان از سوی سرمربی تیم ملی سلیقه‌ای است و به نظر شخصی کی‌روش بستگی دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کی‌روش باید ببیند که بازیکن جدید دورگه با سیستمش همخوانی دارد یا خیر.

انتهای پیام/ ۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۶۳۰۶


ارسال