چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ,25 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۵۸
آغاز پذیره نویسی فرابورس پرسپولیس همزمان با 50 سالگی این باشگاه
 
مدیر عامل پرسپولیس گفت: با توجه به زحمات یکساله مجموعه باشگاه خوشبختانه همزمان با 50 سالگی پرسپولیس استارت پذیره‌ نویسی فرابورس آغاز می‌شود.
به گزارش عصر هامون،پذیره نویسی فرا بورس حاصل تلاش یکساله‌ای است که مجموعه باشگاه انجام داده و توانستیم پس از اخذ مجوز این کار را عملیاتی کنیم.

وی در مورد سود این فرا بورس برای پرسپولیس گفت: این موضوع سود دهی مناسبی برای تیم‌های پایه‌ پرسپولیس خواهد داشت و به پایه‌گذاری برای آینده این باشگاه و نخبه پروری کمک خواهد کرد و سود آن برای باشگاه نخواهد نبود و صرف امور پایه می‌شود و در سیستم بانک داری کشور به انجام می‌رسد و یک شرکت نظارتی هم تراکنش این پول‌ها زیرنظر دارد.

وی در مورد سامانه کمک هواداری نیز گفت: این سامانه که با شماره ۸۰۴۰۶۰ در نظر گرفته شد، پس از این در اختیار هواداران پرسپولیس قرار می‌گیرد که قبل از بازی با هر پیامکی که ارسال می‌کنند درآمدی نصیب باشگاه می‌شود و جوایز نفیس در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهیم داد.

وی در مورد پیشکسوتان پرسپولیس گفت: پیشکسوتان پرسپولیس آینده این باشگاه هستند و مورد احترامند، آنها بودند که پرسپولیس را به این جایگاه فعلی رسانده‌اند.

وی در خصوص نشست هیئت مدیره پرسپولیس گفت: یکسری کدورت‌ها بین اعضا بود که رفع شد، با علی پروین اختلافاتی داشتم ولی برای موفقیت پرسپولیس این کدورت‌ها را از بین بردیم، صحبت کردیم و حل شد و امیدواریم موفق باشد.

در افتتاح سرمایه‌گذاری این صندوق از سه کار بزرگ پرسپولیس گفته بودم که یکی از آنها تحقق پیدا کرد و دوتای دیگر انجام خواهد گرفت.

وی در پاسخ به اینکه آیا واقعاً با وزیر اختلاف دارید؟گفت: من به شخصه خودم گودرزی را نمی‌شناسم و امیدواریم که وزارت ورزش توجه ویژه‌ای به این باشگاه پرطرفدار داشته باشد و انتظارات را برآورده کنند اما من اختلافی با وی ندارم.

وی در خصوص اینکه روز گذشته اعلام شد به سرخابی‌ها پول نمی‌دهیم گفت: دیگر نمی‌دانم چه کنیم؟ به ما پول می‌دهند نمی‌توانیم کاری کنیم، امیدوارم شرایط بهتر شود.

رویانیان ادامه داد: از سوی کمیته استیناف پس از رأی شرایط بازی ما سخت شد ما هم موضوع را به فدراسیون گفتیم فردا قرار است که برویم صحبت کرده و مسأله را حل کنیم.

انتهای پیام/۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۶۳۰۸


ارسال