تحریم‌های جدید دیوار بی‌اعتمادی ایران را بالا برد

سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان , 27 آذر 1392 ساعت 9:11

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه آمریکایی‌ها در مورد توافقنامه ژنو به درستی عمل نکردند البته این مسئله با اشاره به چندگانگی درونی آمریکا طبیعی است زیرا گروه‌های مجلس سنا، پارلمان، رئیس‌جمهوری و صهیونیستی نمی‌توانند با یکدیگر هماهنگ شوند و هریک حرف خود را می‌زنند.


به گزارش عصر هامون، با اشاره به تاثیر تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران بر توافق‌نامه ژنو گفت: این مسئله دیوار بی‌اعتمادی جمهوری اسلامی ایران را بالا برده و میزان احتیاط ما را در مورد این مسئله را بسیار افزایش داد.


حقیقت‌پور تصریح کرد: به نظر می‌رسد که تیم اروپایی هم نسبت به این موضوع حساس بوده چرا که این مسئله برای اروپا و آمریکا سند رسوایی است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: متاسفانه آمریکایی‌ها در مورد توافقنامه به درستی عمل نکردند و این مسئله با وجود چندگانگی درون آمریکا طبیعی است زیرا گروه‌های مجلس سنا، پارلمان، رئیس‌جمهوری و صهیونیستی نمی‌توانند با یکدیگر هماهنگ شوند و هریک حرف خود را می‌زنند.

وی ادامه داد: این موضوع به نوعی باعث سردرگمی خواهد شد و از طرف دیگر برای مردم آمریکا بسیار متاسفیم.

حقیقت پور با اشاره به مغایرت اقدامات کاخ سفید با اظهارات آنها تاکید کرد: در این مورد ما از دولت خواسته‌ایم که با بررسی حقوقی نسبت به این مسئله تحقیق شود.

انتهای پیام/۵۰۸۲


کد مطلب: 46347

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/46347/تحریم-های-جدید-دیوار-بی-اعتمادی-ایران-بالا-برد

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/