جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۳۷
مولوی اهل سنت شهرستان چابهار در محکومیت اقدام تروریستی اخیر ؛
سپاه پاسداران نیروی مردمی وخدمتگذار برای آبادانی منطقه بلوچستان است
 
مولوی اهل سنت شهرستان چابهار ضمن محکومیت شهادت پاسداران خدمتگذار گفت : نقش و فعالیت سپاه پاسداران در کارهای مهندسی وعمرانی در کنارسایر ارگانهاو ادارات نشان از خدومیت این نهاد مقدس نسبت به مردم دارد.
به گزارش عصر هامون به نقل از چهاربهاران، مولوی سید محمد درتکیده اظهار داشت : حضور سپاه در طرح ها و برنامه های بزرگ اقتصادی استان باعث شده این طرح ها زودتر از موعد مقرر به بهره برداری برسد دلیل این امر خالصانه کار کردن توام با ایمان و امید به پیشرفت وآبادانی کشور است.
مولوی اهل سنت بیان کرد: به شهادت رساندن این نیروی مردمی و خدمت گذار چه دلیلی جز عصبانیت استکبار جهانی از عزم وتلاش پاسداران برای آبادانی منطقه می تواند داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه عاملان این قبیل جنایات مزدور بیگانگان هستند، افزود: در فرهنگ بلوچ حضور سپاه در منطقه بلوچستان به عنوان میهمان محسوب می شوند و فرهنگ ما به هیچ عنوان اجازه نمیدهد که با آنها بدرفتاری کنیم چه برسد به اینکه بخواهیم خدای ناکرده این خادمان نظام و میهن را به شهادت برسانیم.
مولوی درتکیده خاطر نشان کرد: بیگانگان همیشه در بلوچستان وسایر نقاط مرزی کشور بذر تفرقه را می پاشند و سعی در بیراهه کردن نوجوانان و جوانان دارند ولی مردم هوشیار و بیدار ما با شناخت صحیح وحمایت همه جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امید دشمنان را به یاس تبدیل می کنند.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۶۳۸۸


ارسال