دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ,1 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۷ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۶:۵۰
امام جمعه اهل سنت روستای سورو زرآباد؛
۹دی تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است
 
امام جمعه اهل سنت روستای سورو زرآباد گفت: ۹ دی تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب جمهوری اسلامی ایران است.
به گزارش عصر هامون به نقل از طلوع کنارک، مولوی عارف هوتی اظهار داشت:حضور مردم همیشه در صحنه، در ۹ دی ماه درس خوبی برای عاملان و طراحان فتنه ۸۸ بود و به آنان فهماند که جمهوری اسلامی ایران و مردم همیشه در صحنه وبصیر ایران اسلامی به هیچ عنوان اجازه اقدامات مداخله جویانانه کشورهای غربی و طراحی انقلابهای مخملی را نخواهد داد.

وی افزود:۹ دی تجلی قدرت خدا در زمین بود و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

امام جمعه اهل سنت روستای سورو زرآباد کنارک با اشاره به توصیه رهبر انقلاب مبنی بر روشنگری افزود: علمای اهل سنت و تشیع باید نسبت به این امر مهم آگاه باشند و در جهت روشنگری و بصیرت اجتماع گام بردارند.

وی بیان کرد: تاکنون توطئه‌های دشمنان راه به جایی نبرده و خوشبختانه با بصیرت و آگاهی مردم منطقه تمامی توطئه‌های آنها خنثی شده است.

مولوی عارف هوتی ادامه داد: ۹ دی با اینکه در تاریخ انقلاب حرکتی بزرگ در مهار فتنه داشته است ، امّا باید بپذیریم که فتنه هایی به مراتب پیچیده تر نیز در پیش است که انشالله با آگاهی و بصیرت مردم همیشه در صحنه خنثی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: نه دی‌ماه ملت ایران به صحنه آمدند تا به دشمن بفهمانند پیمانشان با رهبری و ولایت فقیه، پیمانی ناگسستنی است و دشمن نمی تواند میانشان رخنه کند.

انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۶۵۸۴


ارسال