دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۹
فرماندار سراوان؛
9 دی مظهر پیوند مردم با رهبری است
 
فرماندار سراوان گفت: در حماسه ۹ دی ملت ایران با بصیرت توانستند نمادی از انقلاب اسلامی از حیث همراهی با رهبری و با بیرون راندن تفکرات و حضور اجانب را در کشور رقم زند .
به گزارش عصر هامون به نقل از شستون، محمد شریف خالقی در جلسه شورای اداری شهرستان سراوان که با حضور تمامی مسئولان محلی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: بحث مردم و جایگاه مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران خیلی بالا است و با توجه به آیات و روایات خداوند در قرآن، مشخص است که انسان موجودی است که اشرف مخلوقات است و جایگاه بلند و رفیعی دارد و آنهایی که در زمین هم حکومت می‎کنند و مسئولیت‌پذیری از طرف خداوند دارند، برجستگی مردم را به عنوان ولی نعمت پذیرفته‌اند که این امر هم در دولت و هم در نظام جمهوری اسلامی با شدت و ضعف وجود داشته است .
وی افزود: بهترین هدیه مسئولان به مردم نگاه مسئولانه است، چه بسا که امروز این نگاه وجود داشته و شاهد پیشرفت در کشور بوده و خواهیم بود .
خالقی با تاکید بر خدمت بدون منت برای مردم، اذعان داشت: یک مدیر باید نگاه و رفتارش با مردم مهربانانه باشد .
وی ادامه داد: کارنامه مدیران شهرستان سراوان با توجه به کمبود اعتبارات در این سال قابل قبول بوده است .
فرماندار سراوان بیان کرد: بر طرف کردن مشکل اشتغال در این منطقه بسیار مهم است که می‎طلبد با برنامه‎ریزی سرمایه نهفته شهرستان را بالفعل کرده و سرمایه سراوان را خوب جذب کنیم، نیاز است ادارات در این بحث تسهیل کنند و برای سرمایه‌گذاران فرش قرمز پهن کنند.
این مسئول ادامه داد: حضور مقامات کشوری به استان که با هماهنگی و پیگیری استاندار انجام می‌شود، قطعا منطقه را به سمت توسعه پایدار سوق خواهد داد .
وی خاطرنشان کرد: در حماسه ۹ دی ملت ایران با بصیرت تام توانست نمادی از انقلاب اسلامی از حیث همراهی با رهبری و با بیرون راندن تفکرات و حضور اجانب را در کشور رقم زند.
خالقی افزود: حضور نسل سومی‌ها در حماسه ۹ دی بسیار دیدنی و یک اتفاق خوب بود زیرا دشمن فکر می‎کرد بر روی این قشر بهتر می‎شود کار کرد اما دیدیم که بیشترین حضور را در این روز حضور جوانان و نسل سومی را داشتند .
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۶۶۸۷


ارسال