سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۰۸
سرعت گرفتن پروسه انتقال نیمار به بارسا
 
ورود رئال به پروسه انتقال نیمار به اروپا، باعث شده تا سران بارسا دراین میان نگرانیهایی احساس کرده و تصمیم دارند تا هرچه سریعتر برای قطعی کردن انتقال نیمار به تیمشان دست به کار شوند
به گزارش عصر هامون،طبق گزارش های منتشره ، رائول سانیئی ، مدیر فوتبالی باشگاه بارسلونا که سفیر ارسالی این باشگاه به برزیل است تاحالا با مدیران باشگاه سانتوس و پدر نیمار مذاکراتی را انجام داده و گویاتمایل زیادی دارندتا هرچه سریعتر پروسه انتقال نیمار به تیمشان را قطعی کنند.

ورود رئال مادرید به پروسه انتقال نیمار از برزیل به اروپا، باعث شده تا سران بارسا دراین میان نگرانی هایی را احساس کرده و تصمیم دارند تا هرچه سریعتر برای قطعی کردن انتقال نیمار به تیمشان دست به کار شوند.

بارسایی ها از سال ۲۰۱۱ با آرامش وخونسردی تمام درحال پیشبرد روند انتقال نیمار به تیمشان هستند و شنیده می شود که آنهابا پرداخت ۱۰۰ میلیون یورو این انتقال را قطعی خواهند نمود.

روسل روز جمعه گذشته در شهر مادرید با اودیلیو رودریگس، نایب رئیس باشگاه سانتوس دیدار کرد ودرآن جلسه هم رائول سانیئی حضور داشت وبعد از آن در صحبت هایی درانتقاد به خونسردی بیش از حد تیمش در مسیر خریداری نیمار گفت:« نمی توانم چیز زیادی بگویم ولی در حال تلاش هستیم تا این ماجراهرچه سریعتر قطعی شود.»

البته رقم قطعی برای انتقال نیمار به بارسا مشخص نشده است و درحالی که هنوز یک سال دیگر از قرارداد او با سانتوس باقی مانده، شنیده می شود که سران این باشگاه برزیلی مبلغ ۵۰ میلیون یورو برای فروش نیمار طلب کرده اند؛ ولی باید دانست که سانتوس تنها دارنده۵۵% از حقوق نیمار است و بدین ترتیب قیمت نیمار ممکن است دوبرابر این باشد. رئالی ها پیشنهادی ۱۰۰ میلیون یورویی را برای خرید نیمار ارائه کرده اند و همین بارسایی ها را به عجله واداشته تا هرچه سریعتر کار را تمام کنند. سران سانتوس هم که می دانند که نیمار یک بازیکن معمولی نیست، دراین میان بازارگرمی هایشان را بیشتر کرده اند.ولی آنچه مسلم است این است که اگر نیمار یک فصل دیگر درسانتوس بماند، جدایی او در سال ۲۰۱۴ هیچ پولی را به سران این باشگاه نخواهد رساند و از همین رو آنها هم موافقند تا درتابستان امسال او را بفروشند. از همین رو بازی هفته آینده سانتوس مقابل کورینتیانس می تواند بازی پایانی نیمار برای تیمش باشد
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۶۷
مرجع : گل


ارسال