شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۳۲
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
کشف نزدیک به یک تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت : در درگیری بامداد امروز با قاچاقچیان در شهرستان خاش، 890 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدانه ، "سردار حميد فهيمي راد" اظهار داشت : ماموران انتظامي استان سيستان و بلوچستان در راستاي مبارزه مداوم با سوداگران مرگ و در پي کسب خبري مبني براينکه قاچاقچيان مسلح با تعدادي خودرو هاي سبک و تيز رو قصد انتقال مقادير قابل توجهي مواد مخدر از محور هاي فرعي شهرستان خاش به مناطق ديگر دارند موضوع به طور جدي در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از اقدامات گسترده اطلاعاتي و تخصصي بامداد امروز ،سه دستگاه خودرو قاچاقچيان را شناسايي و پس از تعقيب و مراقبت دستور ايست صادر که رانندگان به دستور پليس توجهي نکرده و اقدام به فرار و تيراندازي به سوي ماموران نموده که پس از مورد هدف قرار گرفتن لاستيک خودرو ها و طي مسافت چند کيلومتري خودرو ها متوقف و سرنشينان با به جا گذاشتن سه دستگاه خودرو پژو ۴۰۵، با استفاده از تاريکي شب و کوهستاني بودن منطقه از محل متواري شدند.
فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: ماموران در بازديد از خودروهاي توقيفي ۷۷۶ کيلو و۸۰۰ گرم ترياک و ۱۱۹کيلو و۵۰۰گرم هروئين کشف و ضبط کردند.
انتهای پیام/9507
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۶۷۹۲
مرجع : زاهدانه


ارسال