يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۲
مولوی سلامی؛
شیعه و سنی از خدمات نظام به طور مساوی بهره می برند
 
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران غیر قابل انکار است و هیچ تبعیضی میان اهل سنت و تشیع در ایران وجود ندارد.
به گزارش عصر هامون به نقل از با مهرستان؛ مولوی نذیر احمد سلامی اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه ارائه خدمات عدالت را کاملا رعایت کرده است .
 وی ضمن اشاره به خدمات زیاد و گسترده نظام جمهوری اسلامی ایران به اهل سنت در ادامه افزود : دشمنان همیشه سعی می کنند تا خدمات نظام را کم رنگ جلوه بدهند و طوری صحنه سازی نمایند که در حق اهل سنت اجحاف می شود اما همان خدماتی را که برادران اهل تشیع استفاده می کنند ما اهل سنت نیز استفاده می کنیم و خدماتی که در مناطق اهل تشیع وجود دارد در مناطق اهل سنت نیز همان امکانات وجود دارد .
مولوی سلامی در ادامه بیان داشت : البته ذات دشمنان ما نشان می دهد که انها هیچگاه دشمنی خودشان را بر علیه انقلاب ما کم نمی کنند چون انها با اصول انقلاب ما که بر پایه دین مبین اسلام می باشد مشکل دارند و تا وقتی که محکم پای اعتقاداتمان ایستاده ایم انها دشمنی می کنند و ما باید هوشیار باشیم تا در چهارچوب برنامه های دشمنان مان حرکت نکنیم و با وحدت و برادری نقشه های انها را نقش بر اب نمائیم .
نماینده مجلس خبرگان در ادامه به این نکته اشاره نمود : البته ادم های عاقل هیچگاه حرفهای دشمنان ما را باور نمی کنند چون دشمنان ما هیچگاه خیر و صلاح ما را نمی خواهند و همیشه به فکر ضربه زدن به ما می باشند .
مولوی سلامی گفت: همه ما باید به اموزه های قران کریم و پیامبر اسلام (ص) به درستی عمل کنیم و با وحدت و اتحاد روز به روز بر اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران در جهان بیافزائیم .
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۲۱۲


ارسال