يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۹
استاندار سیستان و بلوچستان؛
استفاده از ظرفیت های فکری دانش آموزان باعث ارتقای سطح علمی می شود
 
استاندار سیستان و بلوچستان گفت : هر دانش آموز می تواند به عنوان یک مشاور و یک منتقد در مدرسه باعث افزایش کیفیت فضای آموزشی شود.
به گزارش عصر هامون به نقل از چهاربهاران، علی اوسط‌هاشمی وهیات همراه با فرماندار ویژه چابهار در دیدار با معلمین و دانش آموزان مدرسه نمونه دولتی راه انبیا اظهار داشت : دانش آموزان توانایی بسیار بالایی دارند و با علم خود می تواند باعث ارتقا وضعیت موجود باشد.
وی به دانش آموزان که به عنوان مدیران فردای جامعه هستند متذکر شد: شما دانش آموزان با تلاش خود وبرنامه ریزی در آینده مدیران فردای ما هستید وما باید کاری کنیم که این دانش‌آموزان به بهترین شکل تربیت شده و پرورش یابند.
هاشمی بیان کرد : معلمان نقش برجسته در تربیت دانش آموزان دارند و آنچه از تعلیم و تربیت انتظار می رود، تنها پرورش انسانهای باسواد وفاضل نیست ، بلکه تربیت انسان های خوب است.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان چابهار ، همچنین بحث توسعه مشارکت و استفاده از ظرفیت شوراهای دانش آموزی در مدارس و تهیه برنامه هماهنگ امتحانات نوبت اول توسط شوراهای دانش آموزی مدارس و برنامه ریزی و راه اندازی رشته های مرتبط با حوزه های پتروشیمی و نفت و لنج سازی در هنرستانها را مطرح نمودند.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۲۷۶


ارسال