دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۱
نماینده مردم خاش؛
وحدت رمز شناخت دشمنان و اهداف پلید آنان است
 
نماینده مردم خاش با بیان اینکه دشمنان اسلام به سرکردگی آمریکا همواره سعی در ایجاد تفرقه در جهان اسلام داشته و با عناوین مختلف در صدد چپاول کشورهای اسلامی هستند، اظهار داشت: وحدت رمز شناخت دشمنان و اهداف آنان است و در سایه حفظ وحدت است که می‌توان در برابر توطئه دشمنان ایستادگی کرد.
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما؛ حمیدرضا پشنگ ریگی در خصوص هفته وحدت با بیان اینکه هفته وحدت یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: امروز وحدت موضوع استراتژیک جهان اسلام در برابر دشمنان است، چرا که دشمن برای رسیدن به اهداف شوم خود از هر ابزاری برای ضربه زدن به اسلام و اردوگاه مسلمانان استفاده می‌کند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : شیعه و سنی در دنیای امروزی به‌عنوان نقطه تقابل با کفر شمرده می‌شوند و به همین دلیل است که کشورهای غربی در صدد جداسازی این دو قطب اسلام از همدیگر هستند.
نماینده مردم شهرستان خاش بیان کرد : جامعه امروزی بیش از هر زمان دیگری به حفظ قدرت اسلامی نیاز دارد تا شاهد افزایش بهره‌وری‌های دینی باشیم.
پشنگ خاطرنشان کرد : عامل مهم و اساسی در خنثی کردن نقشه‌های دشمنان و ناکامی فتنه‌گران در طول ۳۳ سال عمر انقلاب به ویژه شکست مفتضحانه سران فتنه ۸۸ اتحاد و همبستگی ملت حول محور رهبری و ولایت فقیه بوده است.
وی در پایان یاد آور شد : امروز ملت عزیز ایران به ویژه خواص جامعه و مسئولان نظام بیش از هر چیز دیگر نیازمند وحدت هستند و تفرقه و تنش بین مسئولان و مردم هدف دشمنان است و آنها تمام توان خود را در ایجاد تفرقه بین مسئولان نظام و مردم متمرکز کرده‌اند.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۳۴۸


ارسال