يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان؛
وحدت موجب تقویت نظام و شکست توطئه‌های دشمنان می‌شود
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت : امروز حفظ وحدت در بین آحاد مردم از واجب‌ترین امور است، چرا که وحدت موجب تقویت نظام و شکست توطئه‌های دشمنان می‌شود.
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما؛ حجت الاسلام عیسی بزمانی با اشاره با اینکه چرا که امروز وحدت بین شیعه و سنی بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد، اظهار داشت : امام(ره) با هوشیاری ایام میلاد فرخنده حضرت رسول اکرم(ص) را هفته وحدت نامگذاری کردند که این اقدام موجب افزایش اتحاد و انسجام مسلمانان شده است.
وی تصریح کرد: از آنجا که حفظ و تقویت وحدت جهان اسلام موجب شکست اهداف آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب می‌شود، مسلمانان وظیفه دارند با بصیرت و آگاهی مراقب توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی باشند و با الگو گرفتن از آموزه‌های دینی و اسلامی روز به روز بر وحدت و همدلی خود بیفزایند.
این مسئول بیان کرد : امروز حفظ وحدت در بین آحاد مردم از واجب‌ترین امور است، چرا که وحدت موجب تقویت نظام و شکست توطئه‌های دشمنان می‌شود.
بزمانی با بیان اینکه هفته وحدت و درک ضرورت آن می‌تواند گام مهمی در راستای وحدت مسلمانان باشد، خاطرنشان کرد: اسلام به عنوان مکتب جامع و جاویدان الهی، اتحاد امت اسلامی را در صدر برنامه‌های سیاسی و اجتماعی خویش قرار داده است و امام(ره) با درایت و ابتکار عمل خود ولادت با سعادت پیامبر اکرم(ص) را به عنوان هفته وحدت نامگذاری کرده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت وحدت ملی ، یادآور شد : حفظ وحدت ملی در شرایطی که دشمنان تمام تلاش خود را برای نابودی انقلاب اسلامی به کار بسته‌اند، امری ضروری است که همه باید برای حفظ این وحدت بکوشند.
وی در پایان با تاکید بر اینکه اتحاد ملی، نقش ویژه‌ای در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و شکوفایی کشور دارد، اذعان داشت : با وحدت و یکپارچگی است که کشور خواهد توانست به اهداف خود دست یافته و روندی رو به جلو داشته باشد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۳۴۹


ارسال