سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۱
مدرس حوزه علمیه اهل سنت خاش؛
دشمن با ایجاد تفرقه درصدد منحرف کردن افکار مسلمانان است
 
مدرس حوزه علمیه اهل سنت خاش گفت : دشمنان با ایجاد تفرقه می‌خواهند افکار مسلمانان را از فلسطین انحراف کنند.
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما؛ مولوی قدرت الله حسین زهی با اشاره جنایات رژیم صهیونیستی در منطقه اظهار داشت : با وحدت جامعه اسلامی ریشه رژیم صهیونیستی این غده سرطانی از جا کنده می‌شود.
وی در ادامه دین اسلام را تامین‌کننده دنیا و آخرت مردم دانست و بیان کرد : با جامعیت دین مبین اسلام، تا روز قیامت به هیچ مکتب دیگری نیاز نداریم.
این مدرس حوزه علمیه اهل سنت خاش تصریح کرد : سخاوتمند بودن، قانع بودن به وضع حاکم، غیرتمندی، متبسم بودن و پرهیز از قهقهه زدن، وفای به عهد و پیمان حتی در سخت‌ترین شرایط و میدان جنگ از دیگر خصوصیات اخلاقی پیامبر اکرم(ص) است و بهترین اسوه و الگو در زندگی دنیوی و اخروی برای مردم جامعه برای رسیدن به سعادت و خوشبختی، پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت( ع ) هستند.
وی با اشاره به هفته وحدت و نیاز مسلمانان به حفظ وحدت ابراز داشت: وحدت اسلامی نشأت ‌گرفته از متون قرآنی و دینی است که باید تمام مسلمانان به آن عمل کرده و به این ترتیب زمینه استفاده از توانمندی‌های اسلام در میان سایر ادیان را فراهم کنند.
وی در پایان اذعان کرد: تبعیت از اسلام باید برای مسلمانان گوشزد شود تا در آینده شاهد غلبه قدرت کفر بر اسلام نباشیم هر چند بر اساس تعالیم دینی اسلام قدرت پیروز در این میدان خواهد بود.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۳۵۲


ارسال