چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ,25 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۵
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
ظرفیت بالقوه و منحصر به فرد چابهار فرصت بسیار مناسبی برای جذب سرمایه گذاری است
 
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: چابهار به جهت پتانسیل بالاو موقعیت منحصر به فردی که دارد منطقه بسیار مناسبی برای ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی در بخشهای مختلف اقتصادی است.
به گزارش عصر هامون به نقل از چهاربهاران، اکبر ترکان در نشستی با حضور مدیران و مسئولین سازمان منطقه آزاد چابهار برگزار شد ، اظهار داشت : خیلی از ظرفیتهای چابهار هنوز برای سرمایه گذاران شفاف سازی نشده است و چابهار می تواند یکی از قطبهای صنعتی کشور باشد.
وی همچنین با اشاره به تغییرات مدیریتی که در دولت تدبیر امید با استقرار مدیر عامل و هیات مدیره جدید منطقه آزاد چابهار برداشته شده افزود: موقعیت جغرافیایی چابهار خواهان بازنگری در طرح جامع منطقه جهت دستیابی به توسعه و پیشبرد اهداف آن با توجه به فراهم شدن شرایط جدید به ویژه حضور شرکتهای پتروشیمی هستیم.
ترکان ایجاد اشتغال را از نکات مهم و برجسته دولت تدبیر و امید دانست و بیان کرد : اشتغال زایی جوانان هدف اصلی ما جهت جذب سرمایه گذار در منطقه خواهد بود.
مشاور عالی رییس جمهور استفاده از کریدور حیاتی چابهار به عنوان بهترین بندر جهت در دست گرفتن بازارهای آسیای میانه و افغانستان یاد کرد و خاطر نشان کرد : چابهار امن ترین ، کوتاه ترین و کم هزینه ترین بندر جهت ترانزیت کالا به کشورهای در حال رشد از جمله افغانستان است.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۴۸۵


ارسال