پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۰
مدیر کل ورزش و جوانان استان در گفت و گو با عصر هامون؛
52 برنامه ورزشی در دهه فجر امسال در استان اجرا می شود
 
مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از اجرای 52 برنامه متنوع ورزشی در ایام الله دهه مبارک فجر امسال در استان خبر داد.
دادخدا شاهوزهی در گفت و گو با عصر هامون اظهار داشت: امسال متناسب با نیاز جوانان در دو حوزه ورزش و جوانان ویژه برنامه های مناسبی همزمان با ايام دهه مبارك فجر در سراسر استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
وی افزود: با توجه به برنامه ريزي هاي صورت گرفته در ایام دهه مبارك فجر در استان سیستان و وبلوچستان 16 پروژه عمرانی در شهرستان های استان افتتاح می شود.
شاهوزهی با اشاره به ديگر برنامه هاي در دست اجرا در ايام دهه مبارك فجر در استان سیستان و بلوچستان یادآور شد: دیدار با خانواده معظم شهدا، غبار روبی گلزار شهدا، همایش های پیاده روی خانوادگی، پرواز بادبادک ها، رقابت های مختلف ورزشی و جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان فجر آفرین از دیگر برنامه های این ایام است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان کرد: این برنامه ها با همکاری ورزشکاران و جوانان در تمامی شهرستانهای سیستان و بلوچستان اجرایی می شود.
وی تصریح کرد: ورزشکاران رشته موتورسواری و دوچرخه سورای نیز حرکت نمادین استقبال از دوازدهم بهمن را با حمل پرچم در مسیر فرودگاه تا گلزار شهدا اجرا می کنند.
شاهوزهی گفت: با توجه به تاثیرگذاری قشر ورزشکار در حوزه هاي مختلف انتظار می رود حضور گسترده ورزشکاران و جوانان این مرز و بوم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن شکن باشد تا بار ديگر حمايت قاطع مردمي از نظام اسلامي به نمايش گذاشته شود.
وی اظهار داشت: دشمن با دیدن حضور گسترده مردم به ویژه جوانان در برگزاری هر چه باشکوهتر مراسمات و جشن هاي ايام دهه فجر انقلاب اسلامي از توطئه های خود خسته می شود.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۴۹۹


ارسال