سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۰
به مناسبت گرامیداشت دهه فجر؛
پانزدهیمن نمایشگاه کتاب استانی در زاهدان برپا می شود
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: پانزدهمین نمایشگاه کتاب استانی با حضور ناشران سراسر کشور همزمان با گرامیداشت ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در زاهدان برگزار می شود.
به گزارش عصر هامون به نقل از زاهدانه، حجت الاسلام عباس دانشی از برگزاری نمایشگاه کتاب استانی به عنوان مهمترین رویداد فرهنگی سیستان و بلوچستان یاد کرد و افزود: سال گذشته به دلیل مشکلات مالی و عدم تامین منابع لازم این نمایشگاه برگزار نشد.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارتقای معرفت دینی و اشاعه فرهنگ کتابخوانی عنوان کرد و افزود: این نمایشگاه در تاریخ ۲۶بهمن ماه سال جاری به مدت یک هفته در محل نمایشگاه های بین المللی زاهدان برپا خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این راستا از تعداد ۶۲۰ ناشر برای حضور در این نمایشگاه دعوت شده است اظهار داشت: درصورت تامین منابع مالی و مساعدت استاندار محترم این نمایشگاه علاوه بر مرکز استان در شهر های زابل و ایرانشهر نیز برگزار خواهد شد.

دانشی بیان داشت: به دلیل دوری مسافت ازمرکز لذا بسیاری از دانشجویان، طلاب اهل تشیع و تسنن و صاحبان اندیشه و فرهنگ استان در تامین کتاب و منابع مورد نیاز خود با مشکلات فراوانی روبرو هستند که برگزاری این نمایشگاه با حضور انتشارات سراسر کشور سهم بسزایی در تامین نیازهای علاقمندان به کتاب دارد.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۵۳۵


ارسال