رییس داوطلبان جمعیت هلال احمر؛

هلال احمر بیش از هزار بیمار را در هیرمند رایگان معاینه کرد

7 بهمن 1392 ساعت 6:30

رییس داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: بیش از ۱۰۰۰ بیمار نیازمند هیرمند در طرح کاروان سلامت درمان شدند.


به گزارش عصر هامون به نقل از ندای هیرمند، فرحناز رافع اظهار داشت: جمعیت هلال احمر با ایجاد پایگاه واعزام کاراوان سلامت متشکل از پزشکان و پیراپزشکان متخصص وفوق متخصص در شهرستان هیرمند بیش از ۱۰۰۰ بیمار نیازمند این شهرستان را مداوا کرد .
وی افزود: در راستای اهداف خیرخواهانه ،‌ خیرین سلامت جمعیت هلال احمر با حضور در مرکز بخش قرقری شهرستان هیرمند در حرکتی انسان دوستانه به یارای نیازمندان روستائی شتافته وبیمارانی که توان مراجعه به مراکز درمانی را نداشته ویا قادربه هزینه پرداخت درمان نبودند را بصورت رایگان ویزیت ومداوا کردند .
وی ادامه داد: بحمدالله در حال حاضر خیرین سلامت ما در سطح کشور بیش از ۲۰۰۰۰ پزشک متخصص وفوق تخصص هستند که آماده اعزام به مناطق محروم می باشند.
وی تصریح کرد: امروز در روستاهای شهرستان هیرمند پزشکان وپیرا پزشکان استان اصفهان حضور یافته وبه مداوای بیماران نیازمند در حوزه های ( قلب وعروق ،داخلی،دندانپزشک؛ زنان ,پوست وموو وروانشاسی و….) پرداختند.و ما آمادگی این را داریم تا بیمارانی که نیازمند طول درمان هستند را در بیمارستان های استان بستری وتا بهبودی کامل تحت درمان قرار دهیم .
مهندس رافع افزود: از اهداف مهم دیگری که ما در کاروانهای سلامت پیگیری می کنیم ارائه آموزشهای پیشگیری است ، آموزش سلامتهای فردی به افرادی که در شرایط نامساعد روستا های زندگی میکنند.
ایشان در پایان اضافه کرد : پزشکان وپیراپزشکانی که تمایل دارند در این حرکت خیر خواهانه وخداپسندانه در کاروان های سلامت با ما همیاری کنند از حضور آنان به گرمی استقبال و می توانند به ما بپیوندند.
انتهای پیام/9031


کد مطلب: 47610

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/47610/هلال-احمر-بیش-هزار-بیمار-هیرمند-رایگان-معاینه

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/