پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ,24 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۱۵
ویژه برنامه های آموزش و پرورش ناحیه دو زاهدان در دهه فجر اعلام شد
 
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو زاهدان با اعلام ویژه برنامه های دهه فجر گفت: در نخستین روز ازاین دهه و همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن در تمامی مدارس زنگ انقلاب نواخته می شود.
به گزارش عصر هامون به نقل از خط اول، مرضیه طاهری اظهار داشت:ویژه برنامه‌های آموزش و پرورش ناحیه دو با نواخته شدن زنگ گلبانگ انقلاب در مدارس و بصورت محوری در سالن شهید بهشتی برگزار می شود.
وی بیان داشت :دردهه فجر در آموزش و پرورش ناحیه دو زاهدان ۷ برنامه محوری ناحیه و یک برنامه استانی به همراه مسابقات فرهنگی برگزار خواهد شد.
طاهری گفت :مسابقات فوتسال ومسابقات والیبال بانوان به میزبانی ناحیه دو برگزار می شود.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو زاهدان از افتتاح نمایشگاه آثار دستی دانش آموزان مقطع ابتدایی در مجتمع قدس در ۱۴ بهمن ماه خبر داد.
وی افزود :برگزاری صبحگاه مشترک در بیرستان پسرانه شاهد،دیدار با خانواده شهدا و عطر افشانی مزار شهدا که با همکاری بسیج دانش آموزی می باشد از دیگر برنامه های دهه فجر در ۱۵ بهمن می باشد.
طاهری ادامه داد : گفتمان دینی ،محفل انس با قرآن،شب شعر با موضوع انقلاب اسلامی نیز از دیگر برنامه های این دهه می باشد.
این مسئول بیان داشت :شرکت فرهنگیان و دانش آموزان در نماز دشمن شکن جمعه،افتتاح نمایشگاه مشاغل و جشن ولادت امام حسن عسکری (ع) ،برگزاری همایش بزرگ عفاف و حجاب و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن برخی دیگر از برنامه های درنظر گرفته شده در این دهه است.
وی در پایان اذعان داشت :هر مدرسه علاوه بر جشن های محوری ،جشن های خاصی نیز در مدارس خود برگزار خواهد کرد.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۸۰۴


ارسال