چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ,25 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت‌:‌کاخ سفید خود به خوبی می‌داند قدرت مقابله با ایران را ندارد.
به گزارش عصر هامون،"‌علاء الدین بروجردی‌" نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران‌:‌ با اشاره به اظهارات "‌ماری هاف‌" سخنگوی وزارت امور خارجه امریکا مبنی بر وجود گزینه نظامی علیه ایران بر روی میز اظهار کرد‌:‌ کشور آمریکا و کاخ سفید به خوبی بر این امر واقف هستند که توانایی مقابله نظامی با ایران را ندارند.

وی ادامه داد‌:‌این اظهارات بیشتر تبدیل به یک شوخی یا مزاح شده‌ است چرا که خود مقامات کاخ سفید می‌دانند که نمی‌توانند با کشور قدرتمند ایران روبرو شوند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به دخالت‌های آمریکا در کشورهای منطقه خاطرنشان کرد‌:‌ آمریکا از صهیونیست‌ها و قدرت نظامی خویش به عنوان حرکت آخر استفاده می‌کند که پاسخگو نبوده و نخواهد بود.

بروجردی خاطرنشان کرد‌:‌ آمریکا سابقه شکست در مقابل حماس و حزب الله لبنان را دارد و درصورت انجام هرگونه اشتباه علیه ایران ‌،‌آنان را از منطقه بیرون خواهیم راند.

شایان ذکر است‌،‌روز گذشته " ماری هاف‌" در اظهاراتی ضد ایرانی گفته بود‌:‌ در صورت عدم ادامه توافق هسته‌ای میان کشورهای۱+۵ با ایران‌، امکان و احتمال استفاده از ‌گزینه نظامی از سوی امریکا علیه ایران قوت می‌گیرد.

انتهای پیام/۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۹۸۲


ارسال