دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ,24 February 2020
1
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۲۴
قیمت "پراید" در مصر چقدر است؟
 
سایپا خودرو پراید را در دو مدل صندوقدار به مبلغ 57 هزار پوند وهاچ بک به قیمت 59 هزار پوند مصری در مصر عرضه کرده است.
به گزارش عصر هامون، شرکت ناسیونال موتورز نماینده مصری شرکت خودروسازی سایپا، از عرضه جدیدترین مدل های خودرو ساخت این کارخانه از جمله تیبا در مصر خبر داد.

استقبال از خودروهای تولید سایپا در مصر به دلیل قیمت مناسب و ویژگی مدلهای آن است از جمله خودرو خانوادگی سایپا – تیبا در دو مدل که قیمت مدل اول ۶۳ هزارپوند مصر (هر پوند مصر معادل ۱۷۸۳ ریال) وقیمت مدل دوم ۶۸ هزار پوند است.

موتور این خودروها ۱۵۰۰ سی سی وقدرت آن ۸۵ اسب بخار است ودارای ایر بگ و ترمز ای بی اس می باشد.

پایگاه خبری پرشین خودرو افزود: سایپا همچنین خودرو پراید را در دو مدل صندوقدار به مبلغ ۵۷ هزار پوند وهاچ بک به قیمت ۵۹ هزار پوند مصری در مصر عرضه کرده است و امتیاز خودروهای سایپا را فراوانی لوازم یدکی و قیمت پایین آن دانست.

شرکت خودرو سازی سایپا یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی آسیاست که در سال ۱۹۶۶ تاسیس شد و پس از دوسال تولید خود را آغاز کرد.

سایپا از ابتدا با شرکت های خودروسازی رنو و سیتروئن فرانسه، نیسان ژاپن وکیای کره جنوبی قرارداد بست. اولین تولید سایپا خودرو سواری ژیان وپس از آن رنو ۵ و نیسان پیک آپ بود.

میزان فروش سایپا در بازارهای ایران در سال ۲۰۰۶ میلادی ۵۵ درصد بود واین شرکت سپس اقدام به تولید پراید با مجوز شرکت کره ای کیا کرد ودرسال ۲۰۱۰ یک کارخانه دیگر در ایران برپا کرد که سالانه ۹۵۰ هزار خودرو تولید می کند.

انتهای پیام/ ۴۰۳۰
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۸۵۲۵


ارسال
احمدروشن قلب
۱۳۹۳/۰۲/۳۰ ۰۱:۰۴
بله ماایرانیان باید نگاه کنیم وکشورهای عرب ازاموالمان استفاده کنند آیااین

انصاف هست