سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۲۵
لحظه به لحظه با حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در سیستان و بلوچستان
 
به مناسبت سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی مردم غیور سیستان و بلوچستان با حضور گسترده خود بار ديگر با آرمان‌ها و ارزش‌هاي انقلاب تجديد ميثاق كردند.
به گزارش عصر هامون، دقایقی پیش اقشار مختلف مردم استان سیستان و بلوچستان با شرکت در مراسم راهپیمایی یوم اله ۲۲ بهمن همصدا با دیگر شهرهای ایران اسلامی و با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا مراتب انزجار خود را از سیاست های شوم و جنایت کارانه استکبار جهانی به جهانیان اعلام کردند.
نیروهای انتظامی و راهنمایی رانندگی مسیرهای منتهی به خیابان آزادی را برای عبور خودروها به جهت برگزاری این راهپیمایی عظیم مسدود نموده اند.
راهپیمایی ۲۲ بهمن در زاهدان با حضور حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور، نماینده ولی فقیه، استاندار، ائمه جماعات شیعه و سنی، نیروی‌های امنیتی انتظامی، دانش آموزان، دانشجویان و کسبه و بازاریان و سایر اقشار مردم در حال برگزاری است.
راهپیمایی 22 بهمن تجلی وحدت شیعه و سنی است
یکی از علمای اهل سنت شهرستان زاهدان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن به عصر هامون گفت: مردم ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی، بار دیگر دشمنان انقلاب را مایوس کردند.
مولوی اسماعیل گرگیچ اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی را برای جهانیان به نمایش گذاشت.
وی افزود:راهپیمایی 22 بهمن تجلی وحدت شیعه و سنی است و مردم شریف ایران بار دیگر در برابر سختی ها و تحریم هایی که دشمن جهت ایجاد یاس در پیش گرفته است، هرگز تسلیم نخواهند شد و ایستادگی خواهند کرد.

شیعه و سنی بار دیگر با اتحاد و حضور دشمنان انقلاب را مایوس کردند
مسئول حوزه حمادینه جام جم شهرستان زاهدان گفت:مردم شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان بار دیگر با وحدت و همدلی و اتحاد و حضور یکپارچه دشمنان انقلاب را مایوس کردند.
مولوی محمد رضا ریگی مسئول حوزه حمادینه جام جم شهرستان زاهدان در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگار عصر هامون اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی نشان داد تحریم ها و فشارهای دشمنان هیچ گونه خللی بر حضور مردم در صحنه ندارد و مردم پرشورتر از هرسال پا به صحنه گذاشتند.
وی افزود: این حضور گسترده مردم نشان‌دهنده پایبندی مردم به انقلاب و ارزش‌های انقلاب است و نشان از بصیرت و آگاهی مردم دارد.

این خبر در حال به روزرسانی است...
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۸۵۲۶


ارسال