دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۲
نماینده سراوان، سیب و سوران و زابلی خواستار تخصیص اعتبارات مناسب برای تکمیل ساخت بیمارستان‌های نیمه‌کاره این سه شهرستان شد.
به گزارش عصر هامون، هدایت‌الله میرمرادزهی نماینده مردم سراوان، سیب و سوران و زابلی از عدم تخصیص بودجه مناسب برای اتمام سه بیمارستان نیمه‌کاره در این شهرستان‌ها گفت: متاسفانه به دلیل عدم بودجه کافی بیمارستان‌های سه شهرستان حوزه انتخابیه هم نیمه کاره باقی مانده است.

وی افزود: بیمارستان شهرستان سراوان در حد فنداسیون پیشرفت داشته، بیمارستان شهرستان سیب و سوران حدود ۴۰ درصد پیشرفت داشته و بیمارستان شهرستان زابلی نیز مراحل پایانی خود را طی می‌کند.

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: زمانی که این پروژه‌ها کلنگ‌زنی شد اعتبارات آنها از محل صندوق مهر امام رضا تامین مالی شود ولی متاسفانه این گونه نشده است.

وی ادامه داد: اگر برای به اتمام رساندن این پروژه‌ها اعتبارات کافی در نظر گرفته نشود طی چند سال آینده نه تنها نیاز به اعتبارات بیشتر خواهد داشت بلکه فرسودگی استحکامات فعلی را نیز در پی خواهد داشت.

میرمراد زهی تاکید کرد: انتظار داریم برای تکمیل کردن سه بیمارستان شهرستان‌های سراوان، سیب و سوران و زابلی اعتبارات لازم در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/ ۴۰۳۰
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۸۶۶۷


ارسال