جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۲۳
فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان خبر داد
تشکیل قرارگاه ترافیک در پاسگاه‌های مسیرهای حادثه‌خیر استان در ایام نوروز
 
فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان از تشکیل قرارگاه ترافیک در پاسگاه‌های مسیرهای حادثه‌خیر استان در ایام نوروز خبر داد.
به گزارش عصر هامون،ایوب شرافتی در جلسه کمیته ایمنی و حمل و نقل جاده‌ای  اظهار داشت: بحث طرح نوروزی پلیس راه از ۲۵ اسفندماه امسال تا ۱۷ فروردین ماه ۹۳ ادامه خواهد داشت.
وی بیان کرد: پاسگاه‌های هدف در استان شناسایی شده‌اند و اقداماتی را در مناطق پر تردد و شلوغ معطوف می‌دارند.
وی از تشکیل قرارگاه ترافیک در پاسگاه‌های مسیرهای حادثه‌خیر استان خبر داد که از دیگر برنامه‌ها‌ی پلیس‌راه در ایام نوروز امسال است.
فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان از مسئولان راهداری خواست تا در زمینه توقف کارهای عمرانی هماهنگی و همکاری کنند.
شرافتی افزود: طبق ماده ۱۸ قانون در زمینه بیمه شخص ثالث، افسران کارشناس را از ترسیم کروکی‌هایی که خسارت‌های زیر ۳ میلیون دارند، منع کرده است.
وی گفت: شرکت‌های امداد خودرو باید هماهنگی لازم را با پلیس راه داشته باشند و مسیرهای پر تردد که احتمال اعمال محدودیت در جاده‌ها وجود دارند با همکاری راه و شهرسازی و پایانه‌ها در دستور کار قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: ۶۲ نقطه حادثه‌خیز در حوزه شمال استان وجود دارد که باید ایمن سازی شده و یا حداقل با نصب تابلوهای هشدار دهنده به رانندگان اطلاع‌رسانی شود.
فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان افزود: همپوشانی نقاط پر حادثه نیز باید توسط ارگان‌های امداد و نجات جاده‌ای شکل گیرد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۸۸۱۲


ارسال