چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ,8 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۱۵
مدیر کمیته امداد زهک
36دانشجو و دانش آموز زهک درقالب طرح حج فقرا به مشهد مقدس اعزام شدند
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) زهک گفت: 36 دانشجو و دانش آموز تحت حمایت این نهاد در قالب طرح حج فقرا به مشهد مقدس اعزام شدند.
به گزارش عصر هامون به نقل از زهک آنلاین، محمدرضا قنبری افزود: اردوی زیارتی مشهد مقدس(طرح حج فقرا) ویژه دانشجویان و دانش آموزان خانواده ایتام تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان با همکاری صندوق خیریه حضرت رقیه(س) تهران و مرکز نیکوکاری حضرت رقیه(س) شهر زهک انجام شد.
وی اظهار داشت: این اردو به مدت یک هفته و متشکل از ۲۰نفر دانشجو و ۱۶نفر دانش آموز به همراه سرپرست و یک مربی مشاور دینی با یکصد میلیون ریال اعتبار در حال برگزاری است.
قنبری خاطرنشان کرد: ویزیت و صدور گواهی صحت افراد کاروان اعزامی به مشهد مقدس به صورت رایگان توسط شبکه بهداشت و درمان این شهرستان انجام شد.
مدیر کمیته امداد زهک با تقدیر از همت خداپسندانه و همکاری های صمیمانه صندوق خیریه ایتام حضرت رقیه(س) تهران، خیران و نیکوکاران و شبکه بهداشت و درمان زهک، افزود: مشارکت خیران نیک اندیش و موسسات خیریه در طرح های متنوع مراکز نیکوکاری، این نهاد را در انجام رسالت ارزشی خدمت صادقانه و هدفمند به جامعه هدف در جهت تحکیم بنیان خانواده، توانمندسازی فکری و فرهنگی و تقویت خودباوری و عزت نفس به اقشار نیازمند جامعه، یاری می کند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۸۹۷۰


ارسال