جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۹
فرماندار خاش؛
رسانه‌ها بازوان قوی مسئولان هستند
 
فرماندار خاش در دیدار با اعضای هیئت تحریریه پایگاه خبری تحلیلی تفتان ما اظهار داشت : بی‌گمان رسانه‌ها بازوان قوی مسئولان هستند و نباید از انعکاس مشکلات در رسانه‌ها واهمه داشته باشند.
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما،علیرضا شهرکی فرماندار خاش در دیدار با اعضای هیئت تحریریه پایگاه خبری تحلیلی تفتان ما ( خبرگزاری شهرستان خاش ) اظهار داشت : بی‌گمان رسانه‌ها بازوان قوی مسئولان هستند و نباید از انعکاس مشکلات در رسانه‌ها واهمه داشته باشند.

وی از رسانه‌ها به عنوان سرمایه گران بهای عصر ارتباطات یاد کرد و افزود: رسانه‌ها در تولید و ارتقاء احساس امنیت در جامعه و هدایت افکار عمومی نقش و تأثیر فوق‌العاده‌ای دارند.

شهرکی تاکید کرد: خبرنگار باید عاشق اطلاع‌رسانی باشد و کسانی که کار رسانه‌ای می‌کنند باید آگاه به مسائل سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی باشند تا بتوانند در تنویر افکار عمومی جامعه نقش خوبی ایفا نمایند.

این مسئول از حضور اعضای پایگاه خبری در این نشست قدردانی و تصریح کرد: برای رشد و ارتقای شهرستان از تمام ظرفیت و توان این قشر از جامعه بهره خواهم برد.

علیرضا هاشمی فر مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی تفتان ما ( خبرگزاری شهرستان خاش ) در ادامه این نشست ضمن ارائه گزارش عملکردی از فعالیت این پایگاه خبری ، اظهار داشت : خبرنگاران با قلمی که در دست دارند اخبار و تحلیل های خود را در مسیر سازندگی و کمک به مسئولان منتشر می کنند .

وی در ادامه خواستار حمایت همه جانبه مسئولین شهرستان از این پایگاه خبری مردمی شد و بیان کرد : باید از اصحاب رسانه حمایت کنیم و در تقویت این قشر بکوشیم زیرا موفقیت هر کشوری در گرو موفقیت رسانه‌ای آن کشور می باشد.

هاشمی فر در پایان با اشاره به این که هدف این پایگاه خبری اطلاع رسانی دقیق و بموقع ، شفاف سازی و پیگیری مطالبات و مشکلات مردمی است ، اذعان داشت : خبرنگاران و اصحاب رسانه رسالت خود را به خوبی حفظ خواهند کرد و در مسیر خدمت به مردم گام بر می دارند

گفتنی است، این نشست جهت آشنایی ، ارائه گزارش عملکرد و بیان اهداف با فرماندار شهرستان خاش برگزار گردید .
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۱۴۱


ارسال