پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ,21 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۳۰
مردم شهرستان خاش خبر داد؛
آسفالت جاده های زیرسازی شده فاقدآسفالت در محدوده خاش
 
مشکل جاده های زیرسازی شده که فاقدآسفالت بوده اند به زودی حل خواهد شد .
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما،حمیدرضا پشنگ نماینده مردم شهرستان خاش  اظهار داشت : با توجه به اینکه به ایام آخر سال و نیز سفرهای مسافران نوروزی به شهرستان خاش نزدیک می شویم از اینرو در راستای استقبال از ایام نوروز و نزدیک شدن فصل بهار و بهبود بخشیدن به وضعیت جاده های فاقد آسفالت عملیات روکش آسفالت جاده های اصلی نیز در دستور کار قرار دارد .

وی در ادامه با اشاره به این مطلب که این عملیات نیز با همکاری اداره راه و شهرسازی استان صورت می گیرد ، تصریح کرد : مسیرهای ارتباطی زیرسازی شده از جمله جاده ایرندگان به دامن و کارواندر به گوهرکوه نیز به زودی آسفالت می شوند .

پشنگ بیان کرد : با توجه به این که دو جاده ایرندگان و کارواندر از جاده های پر تردد هستند و چندین سال است که این جاده ها از آسفالت مناسبی برخوردار نیستند با پیگیری های که انجام گرفته است قرار شده که تا قبل از شروع سال جدید عملیات روکش و آسفالت این دو جاده آغاز گردد .

وی در پایان اذعان داشت : با برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است در سال ۹۳ اکثر جاده های حوزه انتخابیه این جانب که فاقد آسفالت هستند و یا آسفالت آنان آسیب دیده است ، مجدداً آسفالت شود .
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۲۱۵


ارسال