دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ,18 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۶
رئیس شبکه بهداشت و درمان خاش خبر داد؛
تشکیل بسیج اطلاع رسانی هفته سلامت و ستاد نوروزی مرکز بهداشت در خاش
 
بسیج اطلاع رسانی هفته سلامت و ستاد نوروزی مرکز بهداشت در خاش
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما،عبدالرضا میراولیایی در کمیته فنی آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان خاش با اشاره به این مطلب که سفرهای مسافران نوروزی تا روزهای آینده آغاز می گردد اظهار داشت : تیم های پزشکی و درمانی نیز باید همچون سالهای قبل با برنامه ریزی صحیح خدمات بهداشتی و درمانی لازم را ارائه نمایند .

وی ادامه داد : کارکنان این مرکز نیز تا قبل از سال گزارش فعالیت های خود را که در این یک سال انجام داده اند ارسال نمایند .

این مسئول خاطرنشان کرد : تمامی کارکنان این مرکز می بایست در ایام نوروز همه ی توان خود را برای خدمات رسانی هرچه مطلوب تر به کار گیرند تا مبادا در این خدمات رسانی مشکلی ایجاد شود .

عبدالنبی کرد دبیر ستاد اجرای خدمات نوروزی مرکز بهداشت خاش نیز در ادامه این جلسه از کشیک ۷ مرکز بهداشتی درمانی در ایام نوروز امسال از تاریخ ۲۸ اسفند92 لغایت ۵ فروردین ۹۳ در این شهرستان خبر داد و افزود : واحدهای بهداشت محیط ، بیماری ها ، آزمایشگاه و امور عمومی نیز لازم  است به صورت کشیک در ایام تعطیل نوروز به ارائه خدمات بپردازند.

وی تصریح کرد :‌ کلیه پرسنل به جهت برنامه ریزی و اعلام لیست نهایی افراد کشیک در ایام نوروز جلسه ای با اعضای دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات نوروزی در روزهای آینده برگزار گردد.

همچنین در ادامه این جلسه عبدالرضا میراولیایی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاش نیز جمشید حسین زهی را به عنوان دبیر اجرایی هفته سلامت ۹۳ منصوب و از وی خواست تا برنامه های پیشنهادی را ارائه کند.

جمشید حسین زهی دبیر هفته سلامت ۹۳ ضمن اشاره به شعار سازمان جهانی بهداشت در سال ۲۰۱۴ تحت عنوان « موجودات کوچک، تهدیدات بزرگ» اظهار داشت :لازمه برگزاری مراسم هفته سلامت ۹۳ همکاری های صمیمانه درون بخشی و برون بخشی است.

حسین زهی بیان کرد : همچنین لازم است به منظور حمایت و پشتیبانی مالی و تجهیزات ، کمیته های پشتیبانی، مالی ، آموزش و اطلاع رسانی تشکیل گردد.

دبیر اجرای هفته سلامت ۹۳ در خاش جشن هفته سلامت ۹۳ ، برگزاری همایش پیاده روی ، برگزاری مسابقه نقاشی، برگزاری مسابقات پیامکی ، برگزاری نمایشگاه های سلامت در سطح مدارس، تولیدات رسانه های آموزشی، برگزاری لیگ فوتسال سلامت، تکریم از بازنشستگان، عیادت از بیماران ، ویزیت رایگان و مشارکت در افتتاحیه پارک بانوان شهرستان را از مهمترین برنامه های این هفته در شهرستان خاش عنوان کرد .

گفتنی است این جلسه با حضور براهویی مدیر شبکه بهداشت و درمان، رضا کرد ریاست بیمارستان، میروالیایی ریاست مرکز بهداشت و کلیه مدیران واحدهای ستادی در سالن کنفرانس مرکز بهداشت با محوریت تشکیل ستاد خدمات نوروزی و برگزاری بسیج اطلاع رسانی هفته سلامت برگزار گردید.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۲۴۷


ارسال