جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۶
فرماندار شهرستان خاش؛
مسئولان مقدمات اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها را فراهم کنند
 
فرماندار شهرستان خاش گفت: با توجه به اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها درسال جدید مسولان دستگاه های اجرایی مقدمات اجرای این مرحله از قانون را فراهم کنند.
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما،علیرضا شهرکی  اظهار داشت : مدیران دستگاه های اجرایی باید با دقت لازم هنگام اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی از بروز مشکل برای مردم و افزایش بی رویه قیمت کالاها جلوگیری کنند.

وی با تأکید بر لزوم آمادگی برای اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها در این منطقه بیان کرد: این مرحله به منظور تقویت بخش صنعت و تولید و سلامت کشور اجرا خواهد شد.
این مسئول تصریح کرد : اجرای این قانون نیازمند همراهی و همدلی عمومی است و انتظار می رود مسئولان با جدیت بیشتری فعالیت های خود را پیگیری کنند و در انجام کارها کوشاتر باشند.
فرماندار خاش بر لزوم تکریم ارباب رجوع در ادارات و نهادها و استفاده صحیح از بیت المال تأکید کرد و گفت: تصمیمات نادرست و بی دقتی در انجام وظایف سبب ایجاد نگرانی در مردم می شود.
شهرکی در پایان با بیان اینکه این شهرستان با وجود توانمندیها و ظرفیت های فراوان هنوز نتوانسته به جایگاه مناسب و مطلوب خود برسد، خاطرنشان کرد: با وجود تلاش های انجام شده در شاخص های توسعه ای در رتبه های خوبی قرار نداریم.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۲۵۱


ارسال