چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
معاون امنیتی و انتظامی استاندار زاهدان گفت: با توجه به حساسیتی که موضوع آزادی 5 مرزبان ربوده شده دارد نمی‌توانیم زمان مشخصی را برای آزادی این پنج نفر مشخص کنیم.
به گزارش عصر هامون، "علی‌اصغرمیرشکاری" معاون امنیتی و انتظامی استاندار زاهدان درباره آخرین وضعیت پنج مرزبان ربوده شده با توجه به تهدیدات گروهک تروریستی جیش‌العدل مبنی بر اعدام این افراد گفت: درحال حاضر مسئولین و مقامات کشورمان با جدیت تمام پیگیر وضعیت این مرزبانان هستند و امید داریم به زودی شاهد آزادی آنها باشیم.

وی افزود: مقامات جمهوری اسلامی ایران در رایزنی‌های گسترده‌ای که با مقامات پاکستانی انجام داده‌اند بر آزادی هرچه سریعتر این مرزبانان تاکید کرده‌اند.

میرشکاری اظهار داشت: مقامات پاکستانی در دیدار با مسئولین کشورمان تاکید کرده‌اند که تمام سعی و همت خود را برای آزادی این مرزبانان به کار خواهند بست.

معاون امنیتی و انتظامی با اشاره به اینکه تهدیدات گروهک جیش‌العدل فاقد اعتبار است تصریح کرد: این تهدیدات درست نیست و پایه واساس ندارد.

وی درباره زمان دقیق آزادی مرزبانان گفت: با توجه به حساسیتی که این موضوع دارد نمی‌توانیم زمان مشخصی را برای آزادی این پنج مرزبان مشخص کنیم.

انتهای پیام/ ۴۰۳۰
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۳۸۳


ارسال